Homepage PREMIER systemEN CZ SK
Produkty
Popis produktu
Moduly
Ceník - Balíčky
Branžová řešení
Premier Outsourcing

 PRODUKTY

PREMIER system je komplexní informační a ekonomický software (ERP system) pro řízení menších, středních a středně velkých firem. Technologicky vyspělé produkty Premier system nabízí komfortní pokrytí všech firemních procesů, rychlou dostupnost a bezpečnost dat, stabilitu, otevřenost a dokonalý přehled o firmě.

Nabídka modulů PREMIER system pokrývá všechny firemní agendy (ekonomické, skladové-obchodní, marketingové, administrativní, personální, výrobně-technické) a ve spojení s nástavbovými moduly a specializovanými řešeními vytváří kompaktní celek vhodný pro téměř jakýkoliv obor a typ firmy

Na ploše originálního, mimořádně intuitivního a jednoduchého prostředí se nabízí profesionální, funkčně propracovaný a variabilní program, který svým universálním využitím s dokonalým poměrem cena/výkon je ideálním řešením pro firmu jakékoliv velikosti, včetně živnostníků.


MALÉ FIRMY STŘEDNÍ FIRMY VELKÉ FIRMY
Premier system
Nejrozšířenější verze programu PREMIER systém, jehož uživatelem je více než 85% společností současného portfolia 3500 klientů (15.000 uživatelů). Přijatelná cenou je dostupný menším společnostem (i živnostníkům), naopak vysoká technologická vyspělost , stabilita a spolehlivý provoz v síti nabízí kvalitní a výhodné řešení i pro střední společnosti o více než 20 PC v síti (viz. reference)

Premier system ENTERPRISE
Představuje nejvyšší verzi produktů Premier systém, která je určena pro nejnáročnější klienty. Při zachování stejné funkčnosti verze PREMIER system je vytvořen nejmodernější technologií, bez jakéhokoliv omezení pro uživatele či firemní procesy, nabízející nejvyšší bezpečnost a stabilitu provozu.

Jaké zvolit řešení?
Každá firma se může zvolit produkt dle vlastních požadavků a nároků, přičemž přechod mezi jednotlivými produkty je zcela kontinuální a rychlý, neboť ovládání a funkčnost obou verzí je téměř totožná. Pokud si nevíte rady, která verze je pro Vás vhodná kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme a poradíme.


Více informací o verzi X5.1 naleznete zde »

Procesy ve společnosti PREMIER system splňují přísná pravidla dle normy pro jakost ISO 9001:2008 Zpráva nezávislého auditora o auditu programového vybavení pro podvojné účetnictví Rating MSP  - Projekt Hospodářské komory hl. m. Prahy umožňuje získat objektivní pohled na ekonomické zdraví firmy Produkty PREMIER system jsou kompatibilní s Windows 10 Copyright © 2016 - PREMIER system, a.s.

E-mail kontakt: info@premier.cz
Tel. kontakt: +420 245 005 606