Homepage PREMIER system
SK   EN
 
   

Náš dlouholetý obchodní partner Ekohron otevírá pobočku v Českých Budějovicích

Již 21 let působí na našem trhu vodňanská společnost Ekohron, specialista na služby v oblasti podnikové ekonomiky a účetnictví. Za tuto dobu si Ekohron vydobyl výborné renomé nejen v regionu, ale také po celém území ČR. Jsme proto rádi, že jsme před dvěma lety s touto společností navázali velmi úzkou spolupráci, kterou se nám daří významně prohlubovat. Jedná se o strategické a vzájemně synergické spojení dvou ryze českých společností, vyznávajících podobné hodnoty ve vztahu k zákazníkům.

Díky spolupráci se společností Ekohron se mezi nové uživatele ERP systému PREMIER doposud zařadily například Energo Strakonice, s.r.o., Dobrý obchodník s.r.o., VIN-TRANS s.r.o. a mnoho dalších firem.

V těchto dnech otevírá Ekohron novou pobočku v Českých Budějovicích, čímž dále upevňuje svou pozici v Jihočeském kraji. Pevně věříme, že tento krok přispěje také ke zvýšení povědomí o PREMIER system a posílení dostupnosti služeb našim zákazníkům v Českých Budějovicích a okolí.

Novou pobočku naleznete na adrese: Kubatova 1240/6 370 01 České Budějovice


Společnost PREMIER system a.s. vznikla v roce 1998 jako ryze česká firma s vlastním know-how. Nyní je předním producentem informačních a ekonomických systémů na tuzemském trhu. Nosným programem společnosti je výroba a distribuce vlastního stejnojmenného ekonomického informačního softwaru PREMIER system pro řízení podniků a firem. Produktovou nabídku doplňují nástavbové moduly a specializovaná řešení pro firemní procesy v téměř jakémkoliv oboru. Po dobu 14leté působnosti na trhu ČR a SR si společnost Premier system a.s. vypracovala přední pozici mezi poskytovateli informačních a ekonomických systémů pro menší a střední společnosti.

Tradice a úspěch firmy je založen především na výrobě kvalitních produktů s originálním prostředím a ovládáním, na flexibilitě firmy při řešení individuálních požadavků svých zákazníků, vysoké odborné kvalifikaci zaměstnanců. Stejně tak poskytování komplexních služeb, jejich kvalita a rychlá dostupnost směřuje k hlavnímu cíli společnosti, a tou je maximální spokojenost zákazníků a osobní přístup ke klientovi. Především spokojenost našich klientů a jejich doporučování je hlavním elementem dynamického růstu společnosti a jejího portfolia klientů, které činí více než 3 500 subjektů (více než 12 tis. licencí). Naše dlouhodobé cíle jsou založeny poskytování našich produktů a služeb co nejširšímu spektru zákazníků v kategorii menších a středních společností. Budování dlouhodobého a oboustranně seriózního partnerství je další z hlavních cílů společnosti.
 
 
Sídlo společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. +420 251 614 747
Saturnova 1/1197 Fax: +420 245 005 578
104 00 Praha-Uhříněves E-mail: info@premier.cz
 
 
       
 
 
Pobočka společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. 251 614 747
Zdeňka Štěpánka 1774/25 E-mail: info@premier.cz
708 00 Ostrava – Poruba    
 
PREMIER system a.s. získal certifikát Microsoft Gold Certified Partner. Partneři Gold Certified Partner disponují nejvyšší úrovní kvalifikace a odborných schopností v oblasti technologií společnosti Microsoft. Procesy ve společnosti PREMIER system splňují přísná pravidla dle normy pro jakost ISO 9001:2015 Politika kvality PREMIER system dle normy ISO 9001:2015 Zpráva nezávislého auditora o auditu programového vybavení pro podvojné účetnictví Produkty PREMIER system jsou kompatibilní s Windows 10 Retina support - Podpora displejů s nejvyšším rozlišením až po 8K
 
Copyright © 2019 - PREMIER system, a.s.