Homepage PREMIER system
SK   EN
 
   

PREMIER system získal nové firemní zákazníky napříč odvětvími

Řady klientů ekonomického a informačního systému PREMIER se v posledních měsících rozšířily o nové významné zákazníky. Těší nás nejen fakt, že počty zákazníků každoročně dynamicky vzrůstají, ale také způsob jejich akvizice. Zpětná vazba od našich zákazníků jasně ukazuje, že hlavním faktorem úspěchu při získávání nových zakázek je spokojenost našich stávajících klientů a jejich následné doporučení obchodním partnerům. Obejdeme se tak bez masivních reklamních kampaní a finanční prostředky můžeme investovat přímo do vývoje systému a služeb našim zákazníkům. Za tuto důvěru upřímně děkujeme.

Dovolte nám představit některé vybrané nové zákazníky, jejichž oborová různorodost a velikost jen podtrhuje univerzálnost využití informačního systému PREMIER system.PSS Přerovská stavební a.s. (stavebnictví)

Společnost PSS Přerovská stavební a.s. je mnoho let dominantní stavební firmou v přerovském regionu a to jak ve srovnání co do výše obratu společnosti, tak i do počtu zaměstnanců. Hlavní činností společnosti jsou stavební práce v oboru pozemní stavitelství. Vlastními kapacitami pak zajišťuje hlavní stavební výrobu, elektroinstalatérské a sádrokartonářské práce, vodoinstalatérské, plynoinstalatérské a topenářské práce.

PSS Přerovská stavební a.s. se rozhodla vyměnit zastaralou verzi svého informačního systému od jednoho z významných současných poskytovatelů. Přes nabídku upgradu na novou verzi stávajícího systému zvolila společnost zcela nový produkt, informační systém PREMIER, právě na základě doporučení. Program byl implementován v plném rozsahu (balíček Total Pack) s důrazem na řízení a kalkulaci stavebních zakázek.
Wafarex, s.r.o. (obchodní činnost)

Společnost WAFAREX, s.r.o. působí na trhu od roku 1996 a specializuje se na dodávky strojírenských náhradních dílů, jako jsou ložiska a jejich příslušenství, těsnění, klínové řemeny, maziva, průmyslová lepidla, spojovací materiály, řezací nástroje, řetězy a řetězová kola.

Společnost Wafarex zvolila pro svoji obchodní činnost nový informační software PREMIER system v rozsahu 11 licencí. Implementována byla verze PREMIER system ENTERPRISE (SQL) rovněž v kompletním balíčku Total Pack s důrazem na obchodní modul, ceníky, objednávky a prodej zboží.
Senior Flexonics Czech s.r.o. (průmyslová výroba)

Aktivity společnosti Senior Flexonics Czech s.r.o. jsou rozděleny do pěti hlavních výrobních programů. Jedná se o konstrukci, výrobu a prodej ocelových trubek do chladicích systémů motorů, ocelových trubek pro vedení a ovládání střešních oken osobních automobilů, trubek z nerezové oceli pro olejové mazací systémy naftových a benzínových motorů a potrubí pro rekuperaci emisních plynů naftových motorů a hliníkových trubek do klimatizací osobních automobilů.

Senior Flexonics dodává díly zákazníkům z celého světa, mezi které patří například Volkswagen, Volvo, Audi, Renault, Ford, Suzuki a jiní.

Tato olomoucká společnost ve výběrovém řízení hledala nový systém pro řízení mezd a personalistiky (cca 500 zaměstnanců). Těší nás, že náš produkt PREMIER system Enterprise Mzdy a personalistika - zvítězil v tendru i mezi specializovanými systémy pro oblast mezd a personalistiky. Je to další významný úspěch pro naši společnost. Implementace systému byla úspěšně dokončena v minulém měsíci.
Společnost PREMIER system a.s. vznikla v roce 1998 jako ryze česká firma s vlastním know-how. Nyní je předním producentem informačních a ekonomických systémů na tuzemském trhu. Nosným programem společnosti je výroba a distribuce vlastního stejnojmenného ekonomického informačního softwaru PREMIER system pro řízení podniků a firem. Produktovou nabídku doplňují nástavbové moduly a specializovaná řešení pro firemní procesy v téměř jakémkoliv oboru. Po dobu 14leté působnosti na trhu ČR a SR si společnost Premier system a.s. vypracovala přední pozici mezi poskytovateli informačních a ekonomických systémů pro menší a střední společnosti.

Tradice a úspěch firmy je založen především na výrobě kvalitních produktů s originálním prostředím a ovládáním, na flexibilitě firmy při řešení individuálních požadavků svých zákazníků, vysoké odborné kvalifikaci zaměstnanců. Stejně tak poskytování komplexních služeb, jejich kvalita a rychlá dostupnost směřuje k hlavnímu cíli společnosti, a tou je maximální spokojenost zákazníků a osobní přístup ke klientovi. Především spokojenost našich klientů a jejich doporučování je hlavním elementem dynamického růstu společnosti a jejího portfolia klientů, které činí více než 3 500 subjektů (více než 12 tis. licencí). Naše dlouhodobé cíle jsou založeny poskytování našich produktů a služeb co nejširšímu spektru zákazníků v kategorii menších a středních společností. Budování dlouhodobého a oboustranně seriózního partnerství je další z hlavních cílů společnosti.
 
 
Sídlo společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. +420 251 614 747
Saturnova 1/1197 Fax: +420 245 005 578
104 00 Praha-Uhříněves E-mail: info@premier.cz
 
 
       
 
 
Pobočka společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. 251 614 747
Zdeňka Štěpánka 1774/25 E-mail: info@premier.cz
708 00 Ostrava – Poruba    
 
PREMIER system a.s. získal certifikát Microsoft Gold Certified Partner. Partneři Gold Certified Partner disponují nejvyšší úrovní kvalifikace a odborných schopností v oblasti technologií společnosti Microsoft. Procesy ve společnosti PREMIER system splňují přísná pravidla dle normy pro jakost ISO 9001:2015 Politika kvality PREMIER system dle normy ISO 9001:2015 Zpráva nezávislého auditora o auditu programového vybavení pro podvojné účetnictví Produkty PREMIER system jsou kompatibilní s Windows 10 Retina support - Podpora displejů s nejvyšším rozlišením až po 8K
 
Copyright © 2019 - PREMIER system, a.s.