Homepage PREMIER system
SK   EN
 
   

ESHOP

Internet se stal již nedílnou součástí převážné většiny obchodních firem a pro některé se stal stěžejním prodejním kanálem, pro jiné doplňkem jejich velkoobchodní a maloobchodní činnosti. Klíčem pro úspěšné provozování internetového obchodu je dokonalá spolupráce a maximální provázanost internetové aplikace – e-shopu a informačního systému.

Program Premier systém svým modulem Eshop-synchronizér nabízí universální aplikaci pro komplexní synchronizaci dat s jakoukoliv E-shop aplikací. Nedisponujeme vlastní internetovým obchodem, toto přenecháváme odborníkům, kteří jsou zaměření na tuto problematiku a jsou schopni lépe reagovat na jejich požadavky. Naším produktem vytváříme dokonalou symbiózu informačního systému a internetového obchodu. Pokud zákazník nevlastní aplikaci, pak mu pomůžeme prostřednictvím našich partnerů najít nejvhodnější e-shop aplikaci, které nejlépe odpovídá jeho požadavkům na internetový obchod.

V programu Premier systém pak již stačí pouze nastavit plnou synchronizaci s internetovým obchodem, která nabízí tyto možnosti:


Publikace ceníku zboží (skladových karet) včetně cen, obrázků případně další informací
Možnost publikace jen vybraných údajů ke zboží
Automatický příjem objednávek z e-shopu
Automatické zakládání údajů obchodních partnerů z objednávek (hlídání duplicity)
E – agent , upozorňování na přijetí nových objednávek mailem
Vyřešení skladové logistiky, rychlý prodej, rychlé objednání u dodavatele
Stahování dodavatelských ceníků , import cen
Komplexní podpora pro nákup a prodej (viz. Sklad, Velkoobchod, Maloobchod)
 
 
Sídlo společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. +420 251 614 747
Saturnova 1/1197 Fax: +420 245 005 578
104 00 Praha-Uhříněves E-mail: info@premier.cz
 
 
       
 
 
Pobočka společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. 251 614 747
Zdeňka Štěpánka 1774/25 E-mail: info@premier.cz
708 00 Ostrava – Poruba    
 
PREMIER system a.s. získal certifikát Microsoft Gold Certified Partner. Partneři Gold Certified Partner disponují nejvyšší úrovní kvalifikace a odborných schopností v oblasti technologií společnosti Microsoft. Procesy ve společnosti PREMIER system splňují přísná pravidla dle normy pro jakost ISO 9001:2015 Politika kvality PREMIER system dle normy ISO 9001:2015 Zpráva nezávislého auditora o auditu programového vybavení pro podvojné účetnictví Produkty PREMIER system jsou kompatibilní s Windows 10 Retina support - Podpora displejů s nejvyšším rozlišením až po 8K
 
Copyright © 2020 - PREMIER system, a.s.