Homepage PREMIER system
SK   EN
 
   

Řešení služby a servis

ÚČETNÍ SPOLEČNOSTI
ŘEŠENÍ OBCHOD
ŘEŠENÍ SLUŽBY A SERVIS
ŘEŠENÍ VÝROBA
ŘEŠENÍ PRO VEŘEJNOU SPRÁVU
SPECIÁLNÍ OBOROVÁ ŘEŠENÍ

Premier system je otevřené a universální software, který svými moduly a specializovanými řešení, nabízí ideální řešení pro obor služeb, servisu či pro obory služeb, kde je prioritou řízení zakázek (reklama, pronájmy zařízení /strojní, kancelářská technika/, realizace veletržních stánků, elektromontáže ad.) Podporuje všechny činnosti a procesy spojené s řízením zakázek - plánování, realizace, sledování, analýzu a vyhodnocení.

Účetnictví - Fakturace - Mzdy - CRM - Zakázky - Procesy zakázek - Výkony na zakázkách - Sklad - Plánování úkolů


Služby

Obor služeb je velmi rozmanitý a každý typ vyžaduje řešení pro různá specifika. Premier system a.s. disponuje ve svém portfoliu klienty nejrůznějších oborů služeb, kterým se ve vývoji svých programů přizpůsobil a lze nyní říci, že program Premier systém poskytuje otevřené řešení pro jakýkoliv obor služeb. (Bezpečnostní agentury, účetní služby, uklid, finanční služby, pojišťovnictví, reklama, projektové a cestovní kanceláře, personální agentury, IT služby, technologické služby a poradenství ad.)

Přehledná a strukturovaná fakturace, interaktivní sledování všech dokladů k partnerovi ve spojení s CRM, sledování telefonických kontaktů, exporty dokladů do všech grafických a datových formátů ve spojení s ostatními, především ekonomickými a mzdovými moduly kvalitní produkt. Pro tento typ firem hovoří především ukazatel poměr cena/výkon.

Servis, Reklama

Kromě standardních modulů je pro servisní obor klíčový modul zakázek a specializovaná agenda "Práce na zakázkách" či "Procesy zakázek" , kde je možné plánovat a zaznamenávat jednotlivé úkony k zakázce, které pak jsou systémem hlídány a vstupují automaticky do fakturace, včetně materiálu vydaného k příslušné zakázce.

Program pak kontroluje objem nevyfakturovaných výkonů na provedenou fakturaci a umožňuje sledovat stav a vývoj rozpracované zakázky. Agenda zakázek s víceúrovňovým členěním zakázek a středisek a s ostatními moduly programu, vytváří komplexní řešení pro firmy zabývající se servisem automobilů, manipulační technicky, kopírovací techniky, elektromotorů a dalších zařízení včetně modulu pro provoz pronájmu těchto celků a sledování výdeje náhradních dílů na pronajímané zařízení.

Pro reklamní agentury hovoří sledování veškerých pohybů na vybranou zakázku a sledování harmonogramu zakázek, který využívají mmj. velká reklamní studia. (reference ALL AGENCY spol. s r.o.)


Výhody programu pro servisní činnost

Interaktivní sledování veškerých pohybů a dokladů z jednoho místa - karty zakázky
Záznam jednotlivých úkonů na zakázku, včetně vydaného materiálu
Strukturální sledování zakázek , včetně stromového členění (nadřazené zakázky)
Plánování úkolů (na osoby, střediska) , sledování jejich plnění a vývoj zakázky
Automatická fakturace, vstup všech výkonů na zakázku do faktury včetně vyskladněného materiál
Centrální elektronický archív - provázání karty zakázky na externí dokumenty - smlouvy, záznam o opravě
Zpracování mezd na zakázky až na jednotlivé hodiny
Reklamace - sledování reklamací, sledování zboží dle sériového čísla
Všechny funkce modulu zakázek, více Zde »
Co by Vás mohlo zajímat?

Hot-line
On-line podpora
Upgrade
Hromadná školení
 
 
Sídlo společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. +420 251 614 747
Saturnova 1/1197 Fax: +420 245 005 578
104 00 Praha-Uhříněves E-mail: info@premier.cz
 
 
       
 
 
Pobočka společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. 251 614 747
Zdeňka Štěpánka 1774/25 E-mail: info@premier.cz
708 00 Ostrava – Poruba    
 
PREMIER system a.s. získal certifikát Microsoft Gold Certified Partner. Partneři Gold Certified Partner disponují nejvyšší úrovní kvalifikace a odborných schopností v oblasti technologií společnosti Microsoft. Procesy ve společnosti PREMIER system splňují přísná pravidla dle normy pro jakost ISO 9001:2015 Politika kvality PREMIER system dle normy ISO 9001:2015 Zpráva nezávislého auditora o auditu programového vybavení pro podvojné účetnictví Produkty PREMIER system jsou kompatibilní s Windows 10 Retina support - Podpora displejů s nejvyšším rozlišením až po 8K
 
Copyright © 2020 - PREMIER system, a.s.