Homepage PREMIER system
SK   EN
 
   

Veřejná správa

ÚČETNÍ SPOLEČNOSTI
ŘEŠENÍ OBCHOD
ŘEŠENÍ SLUŽBY A SERVIS
ŘEŠENÍ VÝROBA
ŘEŠENÍ PRO VEŘEJNOU SPRÁVU
SPECIÁLNÍ OBOROVÁ ŘEŠENÍ

Program nabízí možnost účtovat příspěvkové či neziskové organizace s plnou podporou účtování těchto typů organizací. Jednoduchým nastavením v Předvolbách Globálních dojde k překlopení funkcí programu tak, aby vyhovoval požadavkům těchto organizací (účetních jednotek).

Pro příspěvkové a neziskové organizace se podpora týká zabudováním účetní osnovy s předdefinovanými řádky k příslušným výkazům a sestavení příslušných závěrkových výkazů včetně jejich exportu do elektronické podoby a odeslání na nadřízený orgán. Dále export a odeslání obratů včetně možnosti zadávání Účelového znaku (UZ) a Oddílu, paragrafu (OdPA) u jednotlivých účetních zápisů. Účtování těchto organizací přebírá veškeré funkce, které jsou v účetnictví dostupné i u podnikatelské sféry.

Součástí klientely PREMIER system jsou nejen střední školy, ale i učňovské obory, mateřské školy, muzea, kulturní domy apod.
Pro školní účely je možno využít všechny moduly programu bez licenčního omezení.

Školy

PREMIER system a.s. si je vědom důležité role úspěšných českých společností při podpoře nevýdělečných programů a kulturních aktivit. Bezplatně poskytuje ekonomické systémy a řešení všem školským subjektům pro účely výuky. Tak umožňuje studentům seznámit se s kvalitním ekonomickým a informačním systémem již v rámci výuky.

PREMIER systém svou přehledností, ergonomickým ovládáním a universálností je ideálním řešením pro výuku studentů v ekonomických oborech. Studenti se v programu snadno orientují a princip logického vnořování v programu rychle navádí k požadovanému výsledku, bez pracného hledání funkcí v horním menu.

Pochopitelně i pro komerční účely v oboru školství má Premier system své uplatnění, kdy tento program využívají školy pro ekonomické řízení svého zařízení.

PREMIER system je prověřen dlouhodobým provozem u řady škol a akademií na území celé ČR např. Střední škola technická, Opava; Střední škola, Opava, Husova; Soukromá střední škola podnikatelská – ALTMAN, s.r.o.


Dále poskytujeme výrazné individuální slevy
občanským sdružením a neziskovým organizacím jejichž činnost má humanitární či charitativní charakter, příp. organizacím podporující péči o děti či zdravotně postižené.
Co by Vás mohlo zajímat?

Hot-line
On-line podpora
Upgrade
Hromadná školení
 
 
Sídlo společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. +420 251 614 747
Saturnova 1/1197 Fax: +420 245 005 578
104 00 Praha-Uhříněves E-mail: info@premier.cz
 
 
       
 
 
Pobočka společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. 251 614 747
Zdeňka Štěpánka 1774/25 E-mail: info@premier.cz
708 00 Ostrava – Poruba    
 
PREMIER system a.s. získal certifikát Microsoft Gold Certified Partner. Partneři Gold Certified Partner disponují nejvyšší úrovní kvalifikace a odborných schopností v oblasti technologií společnosti Microsoft. Procesy ve společnosti PREMIER system splňují přísná pravidla dle normy pro jakost ISO 9001:2015 Politika kvality PREMIER system dle normy ISO 9001:2015 Zpráva nezávislého auditora o auditu programového vybavení pro podvojné účetnictví Produkty PREMIER system jsou kompatibilní s Windows 10 Retina support - Podpora displejů s nejvyšším rozlišením až po 8K
 
Copyright © 2020 - PREMIER system, a.s.