Homepage PREMIER system
SK   EN
 
   

PREMIER SYSTEM NA IPADU - TESTOVÁNÍ

Používáte-li možnost připojení k programu PREMIER přes vzdálenou plochu (např. s naší službou PREMIER outsorcing, nebo s vlastním serverem), můžete se snadno připojit k programu i s mobilního zařízení nové generace - Ipadu. Zde stačí přes Itunes store nainstalovat aplikaci pro připojení vzdálené plochy a můžete pracovat. S aplikací vzdálených ploch, které jsme testovali je pro práci asi nejvhodnější iTap RDP (cena je asi 8 EUR).

Po spuštění se zobrazí ovládací funkce (vše pouze prsty), kde jako nejdůležitější je: kliknutí myši (jedním prstem), kliknutí pravého tlačítka myši (dvěma prsty), rolování v seznamech (posouváme dvěma prsty vertikálně nebo i horizontálně), vyvolání klávesnice (třemi prsty projedeme směrem dolů). Po chvilce práce jsme byli překvapeni snadností obsluhy, která je dokonce jednodušší než na noteboocích při použití interních zařízení pro pohyb myši.

 
Naše hodnocení:
 
Klady
 
Zatím asi bezkonkurenční mobilní zařízení, co se týče obsluhy. Díky větším tlačítkům v programu Premier a způsobu jeho ovládání je toto ještě více umocněno.
 
Spuštění Ipadu trvá 0 sec, výdrž baterie při plné práci 12 hod, vysoká rychlost OS a aplikací.
 
Velké množství aplikací (přes Itunes store lze stáhnout téměř vše, co potřebujete v průměrné ceně 3 EUR).
 
Kvalitní dotykový display, který je velmi čitelný i na ostrém slunci. Údajně nelze poškrábat.
 
 
Zápory
 
Zatím chybí česká lokalizace
 
Chybí USB port a čtečka karet (pokud jej potřebujete, musí se dokoupit redukce)
 

Kliknutím na obrázky zobrazíte galerii
 
 
Sídlo společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. +420 251 614 747
Saturnova 1/1197 Fax: +420 245 005 578
104 00 Praha-Uhříněves E-mail: info@premier.cz
 
 
       
 
 
Pobočka společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. 251 614 747
Zdeňka Štěpánka 1774/25 E-mail: info@premier.cz
708 00 Ostrava – Poruba    
 
PREMIER system a.s. získal certifikát Microsoft Gold Certified Partner. Partneři Gold Certified Partner disponují nejvyšší úrovní kvalifikace a odborných schopností v oblasti technologií společnosti Microsoft. Procesy ve společnosti PREMIER system splňují přísná pravidla dle normy pro jakost ISO 9001:2015 Politika kvality PREMIER system dle normy ISO 9001:2015 Zpráva nezávislého auditora o auditu programového vybavení pro podvojné účetnictví Produkty PREMIER system jsou kompatibilní s Windows 10 Retina support - Podpora displejů s nejvyšším rozlišením až po 8K
 
Copyright © 2021 - PREMIER system, a.s.