Homepage PREMIER system
SK   EN
 
   

Již více než 250 společností využívá službu Premier Outsourcing!

Již více než 250 společností, svěřilo provoz informačního software Premier do péče naší společnosti a umístilo jej na naše firemní servery prostřednictvím služby „Premier Outsourcing“. V současné době se na naše datové centrum připojuje více než 1800 uživatelů, kteří mají jistotu bezproblémového on-line provozu informačního systému 24 hodin denně, bez jakýchkoliv starostí.

Počet zákazníků, kteří chtějí předat starost o hardware společnosti Premie system, dynamicky roste a jsme rádi, že se těší pověsti spolehlivého dodavatele.
 

Šetřete své náklady na provoz ICT a mějte svou kancelář v bezpečí a přístupnou odkudkoliv.

 

Pohled zákazníka – obchodní společnosti


„Naše firma patří co do počtu zaměstnanců k těm menším, zároveň však dynamicky rostoucím obchodním společnostem. Když se počet jednotlivých provozovaných licencí systému PREMIER dostal nad určitou hranici, stáli jsme před rozhodnutím, zdali zainvestovat do patřičně výkonného hardware nebo jít cestou outsourcingu služeb. Po seznámení s nabídkou společnosti Premier system a.s., zejména pokročilých možností vzdáleného přístupu, zrychlení vyřizování dokladů a garanci dostupnosti služeb 24/7 to byla snadná volba. Je příjemné, když necháte odpovědnost za bezproblémový chod svého ERP systému na odbornících a můžete se zaměřit na hlavní oblast svého podnikání,“ sděluje své zkušenosti s PREMIER Outsourcingem

Eduard Hakr, jednatel společnosti EQUISERVIS, která provozuje systém v rozsahu 30 licencí.

 

Pohled zákazníka – účetní společnost


„Z pohledu středně velké účetní firmy oceňujeme na outsourcovaných službách systému PREMIER zejména přehlednost při správě našich klientů. Těch máme desítky a díky on-line propojení jsou všechna data takříkajíc na jednom místě. Naši účetní nemusí rovněž data ručně zadávat do systému, či příslušné doklady vyhledávat v e-mailu, zákazníci mají dostupné výsledky on-line. Efektivita takové práce tvoří naši významnou konkurenční výhodu,“ sděluje své zkušenosti s PREMIER Outsourcingem

Ing. Libor Kolařík, jednatel společnosti Účetnictví a daně OSNOVA, s.r.o..VÝHODY SLUŽBY PREMIER OUTSOURCING


S Premier outsourcing můžete spouštět váš informační systém Premier bez nutnosti instalace na vašich serverech. Program PREMIER běží na vzdáleném serveru a na počítač zákazníka je přenášen pomocí vzdálené plochy. Nákup, údržba a provoz vyhrazeného hardware může být zejména pro zákazníky z řad podnikatelů, malých a začínajících firem vzhledem k jejich rozpočtu velmi nákladný. O provoz se přímo u nás denně starají špičkoví odborníci. Díky tomu získáte více klidu a méně stresu při řešení výpadků a ušetříte náročné provozní náklady, související s rozvojem a údržbou serverů nebo dalších IT technologií.


PROSTŘEDNICTVÍM TECHNOLOGICKY NEJVYSPĚLEJŠÍCH PROSTŘEDKŮ A SPOLEHLIVÉHO PROVOZU VÁM ZAJISTÍME:

Vysokou úroveň zabezpečení vašich dat
On-line přístup odkudkoliv
Průběžné aktualizace a sofistikovaný systém zálohování
Servisní dohled 24/7
Kompletní správu od jednoho dodavatele
Průběžný upgrade a update veškerých technologií a software

 

PREMIER OUTSOURCING V PRAXI


ZABEZPEČENÍ DOSTUPNOSTI
Výpadky firemního ekonomického a účetního systému mohou některé firmy na čas doslova ochromit. Přitom zajištění neustálé fyzické dostupnost serverů, na kterých systém běží, může být zejména v prostředí malé firmy velmi náročný úkol. PREMIER system „ubytuje“ své servery v profesionálních datacentrech vybavených záložními zdroji napájení, dieselovými agregáty, klimatizačními jednotkami a systémem zálohování dat. V praxi dostupnost služeb nijak neohrozí lokální výpadky proudu, způsobené přepětím v síti, například při silných bouřkách. Stejně tak je díky bedlivému monitoringu jednotlivých komponent téměř vyloučeno selhání hardwaru.
.

VZDÁLENÝ PŘÍSTUP ODKUDKOLIV

Outsourcingové služby již v základu poskytují rovněž pohodlný vzdálený přístup do systému PREMIER díky laptopům, chytrým mobilním telefonům nebo tabletům. Uživatelé se mohou připojit k programu z kteréhokoliv místa, mají komfortní možnost pracovat z domova či při služebních cestách.


PROPOJENÍ POBOČEK

K jednotnému přístupovému bodu může být připojeno více firemních poboček bez ohledu na jejich fyzickou vzdálenost. Outsourcing je proto velmi často v praxi využíván firmami, vlastnícími více poboček, detašovaných pracovišť nebo dceřiných společností po celé republice či v zahraničí.


RYCHLÁ VÝMĚNA DOKLADŮ MEZI ÚČETNÍ FIRMAMI A JEJICH ZÁKAZNÍKY

Významnou část uživatelů ERP systému PREMIER tvoří specializované účetní společnosti i jednotlivci, kteří svým klientům s účetnictvím pomáhají. Rovněž jim nabízí outsourcované řešení spoustu výhod. Tím nejzásadnějším je možnost rychlé výměny dokladů se svými klienty. Účetní firma může klientovi prostřednictvím omezené licence povolit sdílení určité části dat. Faktury, pokladní doklady nebo dodací listy klienta se tak k zaměstnancům účetní firmy dostanou prakticky okamžitě po zadání do systému a mohou být rovnou zpracovány. Odpadá nutnost posílání dokladů jako příloh mailů či dokonce fyzicky poštou. Elektronické sdílení také eliminuje chyby při přepisování údajů a oběma stranám spoří drahocenný čas.

 

 
Podrobnější informace o službě PREMIER Outsourcing získáte zde ».
 
 
 
Sídlo společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. +420 251 614 747
Saturnova 1/1197 Fax: +420 245 005 578
104 00 Praha-Uhříněves E-mail: info@premier.cz
 
 
       
 
 
Pobočka společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. 251 614 747
Zdeňka Štěpánka 1774/25 E-mail: info@premier.cz
708 00 Ostrava – Poruba    
 
PREMIER system a.s. získal certifikát Microsoft Gold Certified Partner. Partneři Gold Certified Partner disponují nejvyšší úrovní kvalifikace a odborných schopností v oblasti technologií společnosti Microsoft. Procesy ve společnosti PREMIER system splňují přísná pravidla dle normy pro jakost ISO 9001:2015 Politika kvality PREMIER system dle normy ISO 9001:2015 Zpráva nezávislého auditora o auditu programového vybavení pro podvojné účetnictví Produkty PREMIER system jsou kompatibilní s Windows 10 Retina support - Podpora displejů s nejvyšším rozlišením až po 8K
 
Copyright © 2018 - PREMIER system, a.s.