Homepage PREMIER system
SK   EN
 
   

Více než 300 společností využívá službu Premier Outsourcing!

Již více než 300 společností, svěřilo provoz informačního software Premier do péče naší společnosti a umístilo jej na naše firemní servery, prostřednictvím služby „ Premier Outsourcing“. V současné době se na naše datové centrum připojuje společnosti, kteří mají jistotu bezproblémového on-line provozu informačního systému 24 hodin denně, bez jakýchkoliv starostí.

Těší nás rychle rostoucí zájem klientů o tuto službu, která klientům umožňuje nejen komfortní propojení poboček v jeden celek, nebo v případě účetních společností on-lne propojení s klienty, ale také nabízí standardním společnostem uspořit za vnitřní IT správu, inovaci hardware a především spolehlivé a stabilní prostředí pro jejich podnikový systém Premier s nízkou cenou za pronájem.
 

Šetřete své náklady na provoz ICT a mějte svou kancelář v bezpečí a přístupnou odkudkoliv.

 

Premier Outsourcing v obchodní společnosti


„Naše společnost je dynamicky rostoucí obchodním společnost s velkým objemem prodeje. Když se počet jednotlivých provozovaných licencí systému PREMIER dostal nad určitou hranici a potřebovali jsme propojit vzdálené prodejny, stáli jsme před rozhodnutím, zdali zainvestovat do patřičně výkonného hardware, nebo jít cestou služby outsourcing k našemu informačnímu systému Premier. Po seznámení s nabídkou společnosti Premier system a.s., zejména pokročilých možností vzdáleného přístupu, zrychlení vyřizování dokladů a garanci dostupnosti služeb 24/7 to byla snadná volba. Po roce využívání této služby jsme velmi spokojeni. Je příjemné, když necháte odpovědnost za bezproblémový chod svého ERP systému na odbornících a můžete se zaměřit na hlavní oblast svého podnikání,“ sděluje své zkušenosti s PREMIER Outsourcingem Eduard Hakr, jednatel společnosti EQUISERVIS, která provozuje systém v rozsahu 40 licencí.

 

Premier Outsourcing v účetní společnosti


„Z pohledu středně velké účetní společnosti oceňujeme na službě Premier Outsourcing zejména spolehlivost provozu našeho informačního systému Premier, zcela hladký chod bez výpadků. Velmi oceňujeme také možnost zapojení našich klientů do systému, kteří jsou takto online propojení a mají možnost zadávat primární doklady přímo do systému a mají k dispozici online veškeré pohledy. Naši účetní pak nemusí data ručně zadávat do systému, či příslušné doklady vyhledávat v e-mailu, zákazníci mají dostupné výsledky on-line. Efektivita takové práce tvoří naši významnou konkurenční výhodu,“ sděluje své zkušenosti s PREMIER Outsourcingem p. Ing. Roman Martínek ze společnosti Prodimo s.r.o, která provozuje systém v rozsahu 22 licencí.VÝHODY SLUŽBY PREMIER OUTSOURCING


S Premier outsourcing můžete spouštět váš informační systém Premier bez nutnosti instalace na vašich serverech. Program PREMIER běží na vzdáleném serveru a na počítač zákazníka je přenášen pomocí vzdálené plochy. Nákup, údržba a provoz vyhrazeného hardware může být zejména pro zákazníky z řad podnikatelů, malých a začínajících firem vzhledem k jejich rozpočtu velmi nákladný. O provoz se přímo u nás denně starají špičkoví odborníci. Díky tomu získáte více klidu a méně stresu při řešení výpadků a ušetříte náročné provozní náklady, související s rozvojem a údržbou serverů nebo dalších IT technologií.


PROSTŘEDNICTVÍM TECHNOLOGICKY NEJVYSPĚLEJŠÍCH PROSTŘEDKŮ A SPOLEHLIVÉHO PROVOZU VÁM ZAJISTÍME:

Vysokou úroveň zabezpečení vašich dat
On-line přístup odkudkoliv
Průběžné aktualizace a sofistikovaný systém zálohování
Servisní dohled 24/7
Kompletní správu od jednoho dodavatele
Průběžný upgrade a update veškerých technologií a software

 

Více o službě Premier Outsourcing zde ».
 
 
 
Sídlo společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. +420 251 614 747
Saturnova 1/1197 Fax: +420 245 005 578
104 00 Praha-Uhříněves E-mail: info@premier.cz
 
 
       
 
 
Pobočka společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. 251 614 747
Zdeňka Štěpánka 1774/25 E-mail: info@premier.cz
708 00 Ostrava – Poruba    
 
PREMIER system a.s. získal certifikát Microsoft Gold Certified Partner. Partneři Gold Certified Partner disponují nejvyšší úrovní kvalifikace a odborných schopností v oblasti technologií společnosti Microsoft. Procesy ve společnosti PREMIER system splňují přísná pravidla dle normy pro jakost ISO 9001:2015 Politika kvality PREMIER system dle normy ISO 9001:2015 Zpráva nezávislého auditora o auditu programového vybavení pro podvojné účetnictví Produkty PREMIER system jsou kompatibilní s Windows 10 Retina support - Podpora displejů s nejvyšším rozlišením až po 8K
 
Copyright © 2019 - PREMIER system, a.s.