Homepage PREMIER system
SK   EN
 
   

PREZENTACE PREMIER SYSTEM


Předváděcí akce – Den s Premierem!
Dovolujeme si pozvat všechny potencionální zákazníky na bezplatnou prezentaci podnikového informačního software Premier system.

KOMU JE URČENA
Prezentace je určena pro všechny, kteří hledají pro svou společnost vhodný informační systém, který jim pomůže lépe řídit jejich firmu, který usnadní práci, poskytne rychle požadované informace a zajistí integraci co největšího objemu firemní činnosti do jednoho systému. Nevíteli si rady při výběru nového informačního systému, navštivte nás, ať je Váš obor podnikání či velikost firmy jakákoliv, neboť Premier system pokrývá všechny oblasti firemních činností – ekonomiky, služeb, obchodu, zakázek a výroby.


TERMÍNY A MÍSTA PREZENTACE


AKCI POŘÁDÁ Společnost APOS-daně s.r.o.

Přihlaste se na prezentaci co nejdříve, kapacita je omezená!
Přijďte u kávy prodiskutovat, jaké řešení potřebuje právě vaše firma. Navrhneme Vám nejvhodnější řešení na míru Vaší společnosti

Těšíme se na setkání!

Premier system a.s. a APOS-daně s.r.o.

PREMIER system je komplexní informační a ekonomický software (ERP system) pro řízení menších, středních a středně velkých firem

Nabídka modulů PREMIER system pokrývá všechny firemní agendywww.premier.cz

PREMIER system je komplexní informační a ekonomický software (ERP system) pro řízení menších, středních a středně velkých firem. Technologicky vyspělé produkty Premier system nabízí komfortní pokrytí všech firemních procesů, rychlou dostupnost a bezpečnost dat, stabilitu, otevřenost a dokonalý přehled o firmě.

Nabídka modulů PREMIER system pokrývá všechny firemní agendy (ekonomické, skladové-obchodní, marketingové, administrativní, personální, výrobně-technické) a ve spojení s nástavbovými moduly a specializovanými řešeními vytváří kompaktní celek vhodný pro téměř jakýkoliv obor a typ firmy..

Na ploše originálního, mimořádně intuitivního a jednoduchého prostředí se nabízí profesionální, funkčně propracovaný a variabilní program, který svým universálním využitím s dokonalým poměrem cena/výkon je ideálním řešením pro firmu jakékoliv velikosti. 
 
Sídlo společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. +420 251 614 747
Saturnova 1/1197 Fax: +420 245 005 578
104 00 Praha-Uhříněves E-mail: info@premier.cz
 
 
       
 
 
Pobočka společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. 251 614 747
Zdeňka Štěpánka 1774/25 E-mail: info@premier.cz
708 00 Ostrava – Poruba    
 
PREMIER system a.s. získal certifikát Microsoft Gold Certified Partner. Partneři Gold Certified Partner disponují nejvyšší úrovní kvalifikace a odborných schopností v oblasti technologií společnosti Microsoft. Procesy ve společnosti PREMIER system splňují přísná pravidla dle normy pro jakost ISO 9001:2015 Politika kvality PREMIER system dle normy ISO 9001:2015 Zpráva nezávislého auditora o auditu programového vybavení pro podvojné účetnictví Produkty PREMIER system jsou kompatibilní s Windows 10 Retina support - Podpora displejů s nejvyšším rozlišením až po 8K
 
Copyright © 2021 - PREMIER system, a.s.