Homepage PREMIER system
SK   EN
 
   

PREZENTACE PREMIER SYSTEM


Předváděcí akce – pro účetní firmy , auditorské firmy a daňové poradce
Dovolujeme si pozvat všechny potencionální zákazníky na otevřenou prezentaci produktu Premier system verze X4.1 zaměřenou na obor účetních firem, auditorských společností a daňových poradců.

KOMU JE URČENA
Seminář je tako určen je také pro ostatní nové zákazníky, kteří mají zájem se seznámit s moderním a profesionálním nástrojem pro řízení firmy.

V naší prezentaci Vás seznámíme, proč je Premier system tak mimořádně úspěšný v oboru účetních firem a co pozitivního může přinést i Vaší firmě v účetní praxi. Více o výhodách pro účetní firmy zde.


TERMÍN A MÍSTO PREZENTACE

PRAHA 5.11.2012 Více informací a rezervovat můžete zde

AKCI POŘÁDÁ Společnost APOS-daně s.r.o.

Přihlaste se na prezentaci co nejdříve, kapacita je omezená!
Přijďte u kávy prodiskutovat, jaké řešení potřebuje právě vaše firma. Navrhneme Vám nejvhodnější řešení na míru Vaší společnosti

Těšíme se na setkání!

Premier system a.s. a APOS-daně s.r.o.

PREMIER system je komplexní informační a ekonomický software (ERP system) pro řízení menších, středních a středně velkých firem

Nabídka modulů PREMIER system pokrývá všechny firemní agendywww.premier.cz

PREMIER system je komplexní informační a ekonomický software (ERP system) pro řízení menších, středních a středně velkých firem. Technologicky vyspělé produkty Premier system nabízí komfortní pokrytí všech firemních procesů, rychlou dostupnost a bezpečnost dat, stabilitu, otevřenost a dokonalý přehled o firmě.

Nabídka modulů PREMIER system pokrývá všechny firemní agendy (ekonomické, skladové-obchodní, marketingové, administrativní, personální, výrobně-technické) a ve spojení s nástavbovými moduly a specializovanými řešeními vytváří kompaktní celek vhodný pro téměř jakýkoliv obor a typ firmy..

Na ploše originálního, mimořádně intuitivního a jednoduchého prostředí se nabízí profesionální, funkčně propracovaný a variabilní program, který svým universálním využitím s dokonalým poměrem cena/výkon je ideálním řešením pro firmu jakékoliv velikosti. 
 
Sídlo společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. +420 251 614 747
Saturnova 1/1197 Fax: +420 245 005 578
104 00 Praha-Uhříněves E-mail: info@premier.cz
 
 
       
 
 
Pobočka společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. 251 614 747
Zdeňka Štěpánka 1774/25 E-mail: info@premier.cz
708 00 Ostrava – Poruba    
 
PREMIER system a.s. získal certifikát Microsoft Gold Certified Partner. Partneři Gold Certified Partner disponují nejvyšší úrovní kvalifikace a odborných schopností v oblasti technologií společnosti Microsoft. Procesy ve společnosti PREMIER system splňují přísná pravidla dle normy pro jakost ISO 9001:2015 Politika kvality PREMIER system dle normy ISO 9001:2015 Zpráva nezávislého auditora o auditu programového vybavení pro podvojné účetnictví Produkty PREMIER system jsou kompatibilní s Windows 10 Retina support - Podpora displejů s nejvyšším rozlišením až po 8K
 
Copyright © 2021 - PREMIER system, a.s.