Homepage PREMIER system
SK   EN
 
   

Produkty

PREMIER system je komplexní informační a ekonomický software (ERP system) pro řízení menších, středních a středně velkých firem. Technologicky vyspělé produkty PREMIER system nabízí komfortní pokrytí všech firemních procesů, rychlou dostupnost a bezpečnost dat, stabilitu, otevřenost a dokonalý přehled o firmě.

Nabídka modulů PREMIER system pokrývá všechny firemní agendy (ekonomické, skladové-obchodní, marketingové, administrativní, personální a výrobně-technické)

Na ploše originálního, mimořádně intuitivního a jednoduchého prostředí se nabízí profesionální, funkčně propracovaný a variabilní program, který svým universálním využitím s dokonalým poměrem cena/výkon je ideálním řešením pro firmu jakékoliv velikosti, včetně živnostníků.
PRODUKTY
POPIS PRODUKTU
MODULY
CENÍK - BALÍČKY
BRANŽOVÁ ŘEŠENÍ
OUTSOURCING
TECHNICKÉ INFORMACE

Premier system StandardNejrozšířenější verze programu PREMIER system, jejímiž uživateli je více než 85% společností současného portfolia 3900 klientů (15.000 uživatelů). Přijatelná cenou je dostupná menším společnostem (i živnostníkům), naopak vysoká technologická vyspělost, stabilita a spolehlivý provoz v síti nabízí kvalitní a výhodné řešení i pro střední společnosti o více než 20 PC v síti (viz. reference »)

Premier system EnterprisePředstavuje nejvyšší verzi produktů PREMIER system, která je určena pro nejnáročnější klienty. Při zachování stejné funkčnosti verze PREMIER system je vytvořen nejmodernější technologií, bez jakéhokoliv omezení pro uživatele či firemní procesy, nabízející nejvyšší bezpečnost a stabilitu provozu.


Jaké zvolit řešení?

Každá firma si může zvolit produkt dle vlastních požadavků a nároků, přičemž přechod mezi jednotlivými produkty je zcela kontinuální a rychlý, neboť ovládání a funkčnost obou verzí je téměř totožná. Pokud si nevíte rady, která verze je pro Vás vhodná, kontaktujte nás », rádi Vám pomůžeme a poradíme.
Co by Vás mohlo zajímat?

Hot-line
On-line podpora
Upgrade
Hromadná školení
 
 
Sídlo společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. +420 251 614 747
Saturnova 1/1197 Fax: +420 245 005 578
104 00 Praha-Uhříněves E-mail: info@premier.cz
 
 
       
 
 
Pobočka společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. 251 614 747
Zdeňka Štěpánka 1774/25 E-mail: info@premier.cz
708 00 Ostrava – Poruba    
 
PREMIER system a.s. získal certifikát Microsoft Gold Certified Partner. Partneři Gold Certified Partner disponují nejvyšší úrovní kvalifikace a odborných schopností v oblasti technologií společnosti Microsoft. Procesy ve společnosti PREMIER system splňují přísná pravidla dle normy pro jakost ISO 9001:2015 Politika kvality PREMIER system dle normy ISO 9001:2015 Zpráva nezávislého auditora o auditu programového vybavení pro podvojné účetnictví Produkty PREMIER system jsou kompatibilní s Windows 10 Retina support - Podpora displejů s nejvyšším rozlišením až po 8K
 
Copyright © 2019 - PREMIER system, a.s.