Homepage PREMIER system
SK   EN
 
   

EDI, Intrastat, Factoring

EDI

EDI komunikace slouží k přenosu faktur, dodacích listů a objednávek mezi dodavatelem a odběratelem (většinou obch. řetězce). Premier System umožňuje vytváření datových souborů ve struktuře EDI Inhouse. Tyto soubory jsou následně zpracovávány a předány v rámci specializovaného software řetězci Baumax, OBI, Globus.
MODULY
CENÍK - BALÍČKY
BRANŽOVÁ ŘEŠENÍ
REFERENCE
OUTSOURCING
Intrastat

Program PREMIER system je ergonomicky navržen tak, aby proběhlo co nejpřesnější automatické vyplnění výkazu Intrastat a zároveň byly minimalizovány administrativní práce, např. při pořizování dokladů. Dále bylo dbáno na to, aby bylo vše co nejpřehlednější a uživatel ihned věděl odkud jsou údaje čerpány.

K maximální minimalizaci administrativních víceprací slouží vhodné nastavení nejčastěji používaných kódů. Nastavit je lze v globálních předvolbách, na skladové kartě nebo na kartě partnera.

Zpracování intrastatu se provádí v modulu Daňová kancelář – Intrastat.

Factoring

Program PREMIER system je rovněž přizpůsoben pro firmy používající faktoringový způsob financování svých ekonomických činností. Je, obdobně jako systém homebanking, kompatibilní s elektronickými systémy některých bankovních ústavů (KB, ČSOB, HVB a Transfinance). V systému je možné nastavit vše tak, aby po zařazení pohledávky do faktoringu byla automaticky vytvořena pohledávka nová, ponížená o skonto poskytovatele faktoringu a zaúčtovaná dle námi dopředu nastavených parametrů a požadavků. Systém umožňuje exportovat soubor pohledávek a načíst soubor plateb a provizních faktur.


Co by Vás mohlo zajímat?

Hot-line
On-line podpora
Upgrade
Hromadná školení
 
 
Sídlo společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. +420 251 614 747
Saturnova 1/1197 Fax: +420 245 005 578
104 00 Praha-Uhříněves E-mail: info@premier.cz
 
 
       
 
 
Pobočka společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. 251 614 747
Zdeňka Štěpánka 1774/25 E-mail: info@premier.cz
708 00 Ostrava – Poruba    
 
PREMIER system a.s. získal certifikát Microsoft Gold Certified Partner. Partneři Gold Certified Partner disponují nejvyšší úrovní kvalifikace a odborných schopností v oblasti technologií společnosti Microsoft. Procesy ve společnosti PREMIER system splňují přísná pravidla dle normy pro jakost ISO 9001:2015 Politika kvality PREMIER system dle normy ISO 9001:2015 Zpráva nezávislého auditora o auditu programového vybavení pro podvojné účetnictví Produkty PREMIER system jsou kompatibilní s Windows 10 Retina support - Podpora displejů s nejvyšším rozlišením až po 8K
 
Copyright © 2020 - PREMIER system, a.s.