Homepage PREMIER system
SK   EN
 
   

Leasing a pronájem

MODULY
CENÍK - BALÍČKY
BRANŽOVÁ ŘEŠENÍ
REFERENCE
OUTSOURCING

Zde se evidují leasingy a jiné pronájmy majetku. Modul umožňuje také zaúčtování.
Na kartě majetku jsou tři záložky:

Základní údaje
Zde se nastaví zákl. údaje o najatém majetku (č. smlouvy, popis, dodavatel, leas. společnost, datum zahájení leasingu, doba trvání leasingu v měsících, předpokládaný datum ukončení leasingu, zůstatková kupní cena leasingu bez DPH, DPH a jejich rozdělení na uznatelné náklady a DPH pro účely DPH).

Údaje ke splátkovému kalendáři
Zde se nastaví údaje o mimořádné splátce včetně DPH a zvlášť DPH z této splátky, dále údaje o splátkách (datum první splátky, s DPH, bez DPH a DPH z této splátky, počet splátek, haléřové vyrovnání a periodu splátek). Pro potřeby účtování měsíčních nákladů zde nastavíme měsíční náklady leasingu a část připadající na pojištění, rozhodneme-li se o něm účtovat zvlášť na jiném účtu.

Účtování
Zde se nastaví všechny potřebné předkontace účtování včetně rozdělení na zakázky a střediska.Co by Vás mohlo zajímat?

Hot-line
On-line podpora
Upgrade
Hromadná školení
 
 
Sídlo společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. +420 251 614 747
Saturnova 1/1197 Fax: +420 245 005 578
104 00 Praha-Uhříněves E-mail: info@premier.cz
 
 
       
 
 
Pobočka společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. 251 614 747
Zdeňka Štěpánka 1774/25 E-mail: info@premier.cz
708 00 Ostrava – Poruba    
 
PREMIER system a.s. získal certifikát Microsoft Gold Certified Partner. Partneři Gold Certified Partner disponují nejvyšší úrovní kvalifikace a odborných schopností v oblasti technologií společnosti Microsoft. Procesy ve společnosti PREMIER system splňují přísná pravidla dle normy pro jakost ISO 9001:2015 Politika kvality PREMIER system dle normy ISO 9001:2015 Zpráva nezávislého auditora o auditu programového vybavení pro podvojné účetnictví Produkty PREMIER system jsou kompatibilní s Windows 10 Retina support - Podpora displejů s nejvyšším rozlišením až po 8K
 
Copyright © 2020 - PREMIER system, a.s.