Homepage PREMIER system
SK   EN
 
   

Multiverze - více firem

MODULY
CENÍK - BALÍČKY
BRANŽOVÁ ŘEŠENÍ
REFERENCE
OUTSOURCING

Neomezený počet jednotek, různé subjekty

SW PREMIER umožnuje zpracovávat v systému neomezený počet účetních jednotek, podporuje vedení účetnictví různých subjektů - podnikatelská sféra, neziskové a příspěvkové organizace, česká a slovenská legislativa.

DE, PÚ, plynulý přechod
Samozřejmostí je vedení jak daňové evidence, tak podvojného účetnictví. Program zároveň umožňuje plynulý přechod z DE na PÚ v rámci jedné účetní jednotky prostou změnou parametrů předvoleb.

Práva
Práva vstupu jednotlivých uživatelů lze omezit na vybrané účetní jednotky a zde dále nastavit detailní oprávnění pro jednotlivé agendy a dokladové řady. Toto jistě ocení např. účetní společnosti, které tak svým klientům mohou zajistit vzdálený přístup pouze do příslušné úč. jednotky a možnost zadávat prvotní doklady či získávat aktuální manažerské informace.

Konsolidované výkazy
PREMIER umožňuje sestavovat konsolidované výkazy za více účetních jednotek. V modulu Controlling je k dispozici sestava obratů a zůstatků účtů za více firem.

Práce s více jednotkami
V programu si uživatel může otevřít v jednotlivých záložkách různé účetní jednotky.
V seznamu účetních jednotek jsou zobrazeny veškeré přidělené úkoly uživatele s možností rychlého prokliku na úkol či rozpracovaný doklad v příslušné jednotce.Co by Vás mohlo zajímat?

Hot-line
On-line podpora
Upgrade
Hromadná školení
 
 
Sídlo společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. +420 251 614 747
Saturnova 1/1197 Fax: +420 245 005 578
104 00 Praha-Uhříněves E-mail: info@premier.cz
 
 
       
 
 
Pobočka společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. 251 614 747
Zdeňka Štěpánka 1774/25 E-mail: info@premier.cz
708 00 Ostrava – Poruba    
 
PREMIER system a.s. získal certifikát Microsoft Gold Certified Partner. Partneři Gold Certified Partner disponují nejvyšší úrovní kvalifikace a odborných schopností v oblasti technologií společnosti Microsoft. Procesy ve společnosti PREMIER system splňují přísná pravidla dle normy pro jakost ISO 9001:2015 Politika kvality PREMIER system dle normy ISO 9001:2015 Zpráva nezávislého auditora o auditu programového vybavení pro podvojné účetnictví Produkty PREMIER system jsou kompatibilní s Windows 10 Retina support - Podpora displejů s nejvyšším rozlišením až po 8K
 
Copyright © 2020 - PREMIER system, a.s.