Homepage PREMIER system
SK   EN
 
   

Nalepovací poznámky

MODULY
CENÍK - BALÍČKY
BRANŽOVÁ ŘEŠENÍ
REFERENCE
OUTSOURCING

Jedná se o možnost zakládání „Nalepovacích poznámek“, resp. štítků v kterémkoliv místě v systému (Doklad, Skladová karty, Partner, Zaměstnance atd.), ke kterým lze pořídit textovou informací či upozornění, ke které má uživatel, či uživatelé zpětný přístup.

Nalepovací poznámky – upozornění rozdělané práce a vnitřní informace uživatele
Každý uživatel si může prostřednictvím nalepovacích poznámek kdekoliv v programu označit problematická místa, vložit vnitřní informaci nebo například poznamenat rozdělaný úkol, ke kterému je nutno se vrátit ihned po návratu k počítači nebo v předem zvoleném čase. V osobní složce najde uživatel možnost přesunu z databáze otevřených poznámek přímo do konkrétní poznámky. Uživatel tak získává možnost neomezené tvorby vnitřních personalizovaných informací napříč systémem.

Nalepovací poznámky – centrální úkolování

Modernizovaná verze nalepovacích poznámek dále rozšiřuje možnosti práce v týmu a zadávání úkolů zaměstnancům tak, aby měli uživatelé dokonalý přehled. Vytváření interních úkolů, podpora vnitrofiremních procesů a komunikace mezi členy týmu je tak mnohem komfortnější.

Z nalepovací poznámky lze nově vytvořit sledovaný úkol (volba „zadat poznámku jako úkol“). Úkol je následně součástí notifikace. Tato možnost s sebou přináší řadu výhod, například:
Možnost volby termínu splnění s novými časovými předvolbami (ihned, dnes apod.)
Oboustrannou kontrolu s možností zaslání upozornění jak řešiteli tak zadavateli, nebo skupině uživatelů
Systém upozorňování na rozdělený úkol prostřednictvím vnitřní zprávy nebo notifikačního emailu
Seznam úkolů dostupný v osobní složce (odkaz Notifikace)
Možnost měnit operativně status úkolu v notifikaci
Seznam uživatelů pro přidělení poznámky dostupný v unigridové obrazovce
Pro vyšší přehlednost je možnost volby barvy poznámky při její definici. Stejnou barvu má následně i příslušný řádek v seznamu poznámek


Nalepovací poznámky – doplňující informace k partnerovi
Funkce nalepovacích poznámek byla v nové verzi PS rozšířena také o automaticky se objevující informace k obchodnímu partnerovi. Pokud je nalepovací poznámka u obchodního partnera vytvořena se zvolenou možností „Zobrazit všem“ a „Zobrazit všude“, program tuto informaci zobrazí pokaždé, kdy bude příslušný obchodní partner dosazen do jakéhokoliv dokladu. To nabízí uživatelům neomezené možnosti vkládání upozornění všem uživatelům systému o indiviudálních požadavcích partnera, např. vždy dodat zboží v určitý den, vždy posílat dárek k dodávce, více kopií faktur atd.
 

Kliknutím na obrázky zobrazíte galerii (galerie automaticky střídá obrázky)Co by Vás mohlo zajímat?

Hot-line
On-line podpora
Upgrade
Hromadná školení
 
 
Sídlo společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. +420 251 614 747
Saturnova 1/1197 Fax: +420 245 005 578
104 00 Praha-Uhříněves E-mail: info@premier.cz
 
 
       
 
 
Pobočka společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. 251 614 747
Zdeňka Štěpánka 1774/25 E-mail: info@premier.cz
708 00 Ostrava – Poruba    
 
PREMIER system a.s. získal certifikát Microsoft Gold Certified Partner. Partneři Gold Certified Partner disponují nejvyšší úrovní kvalifikace a odborných schopností v oblasti technologií společnosti Microsoft. Procesy ve společnosti PREMIER system splňují přísná pravidla dle normy pro jakost ISO 9001:2015 Politika kvality PREMIER system dle normy ISO 9001:2015 Zpráva nezávislého auditora o auditu programového vybavení pro podvojné účetnictví Produkty PREMIER system jsou kompatibilní s Windows 10 Retina support - Podpora displejů s nejvyšším rozlišením až po 8K
 
Copyright © 2020 - PREMIER system, a.s.