Homepage PREMIER system
SK   EN
 
   

PS Aktivita

MODULY
CENÍK - BALÍČKY
BRANŽOVÁ ŘEŠENÍ
REFERENCE
OUTSOURCING

"Aktivita firmy" je výstup s okamžitou dostupností i z mobilních zařízení prostřednictvím naší pro tyto účely speciálně vytvořené aplikace. Funkce „Aktivita firmy“ se nachází jako doplněk v nové záložce „Aktuálně“, kde jsou zobrazeny údaje o tržbách, stavu peněz a pohledávek.

Čistý design této inovativní funkce nabízí na první pohled ty nejdůležitější firemní ukazatele: nepřehlédnutelný výkon firmy uvedený v procentech vizuálně zobrazený jako otáčkoměr, pod kterým jsou přehledně seřazeny v číselné podobě stavy tržeb, zaplacené, fakturované, nevyfakturované dodací listy, vyfakturované dodací listy či objednávky. Přehled lze nastavit pro denní, týdenní, měsíční či roční poskytnutí dat. Zpřístupněno je i srovnání s průměrnými tržbami za poslední rok. V globálních předvolbách – odběratelé lze nastavit i plán.
Údaje o aktivitě firmy si můžete nechat v pravidelných intervalech zasílat do mobilní aplikace „PS Aktivita“.


Speciální mobilní aplikace
Mobilní aplikace PS Aktivita rozšiřuje možnosti informačního systému PREMIER. Aplikace zobrazuje manažerům klíčové ekonomické údaje z komplexního informačního a ekonomického softwaru PREMIER system a tedy okamžitý přehled o hospodaření firmy kdekoliv a kdykoliv. Jedná se unikátní přehled funkce „Aktivita firmy“ včetně podpory mobilních zařízení. Tuto možnost ocení zejména manažeři, kteří tráví většinu času na cestách či u zákazníků. Hlavní výhodou mobilních řešení je zejména zvýšení produktivity firmy, úspora peněz a uspokojení potřeb zákazníků.

Grafické znázornění aktivity firmy je na výstupu jednoduché, srozumitelné a okamžitě dostupné i z mobilních zařízení s operačním systémem Android a iOS. Účelem pokrokové aplikace je umožnit náhled na zásadní firemní informace prostřednictvím běžných dotykových mobilních telefonů a tabletů. Jmenovitě s aktuálním datem zobrazuje „budíkový“ výkon firmy v procentech, tržby i další firemní výkony synchronizované s desktop verzí PREMIER system.

Popis nastavení komunikace a ovládání mobilní aplikace PS Aktivita si můžete přečíst zde »
 
Co by Vás mohlo zajímat?

Hot-line
On-line podpora
Upgrade
Hromadná školení
 
 
Sídlo společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. +420 251 614 747
Saturnova 1/1197 Fax: +420 245 005 578
104 00 Praha-Uhříněves E-mail: info@premier.cz
 
 
       
 
 
Pobočka společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. 251 614 747
Zdeňka Štěpánka 1774/25 E-mail: info@premier.cz
708 00 Ostrava – Poruba    
 
PREMIER system a.s. získal certifikát Microsoft Gold Certified Partner. Partneři Gold Certified Partner disponují nejvyšší úrovní kvalifikace a odborných schopností v oblasti technologií společnosti Microsoft. Procesy ve společnosti PREMIER system splňují přísná pravidla dle normy pro jakost ISO 9001:2015 Politika kvality PREMIER system dle normy ISO 9001:2015 Zpráva nezávislého auditora o auditu programového vybavení pro podvojné účetnictví Produkty PREMIER system jsou kompatibilní s Windows 10 Retina support - Podpora displejů s nejvyšším rozlišením až po 8K
 
Copyright © 2020 - PREMIER system, a.s.