Homepage PREMIER system
SK   EN
 
   

REFERENCE - PROFILY

AZ CREDIT s.r.o.
Obor: účetní firma
Implementace: APOS Praha
Dodavatel SW: PREMIER SYSTEM, a.s.
Počet licencí: 8 / Premier system X5.1


PROFIL ZADAVATELE

Společnost AZ CREDIT s.r.o. je větší účetní kancelář, která prostřednictvím daňového poradce Ing. Dany Petržilkové poskytuje daňové a účetní poradenství. Dále zajišťuje vedení účetnictví, daňové evidence a zpracování mezd. Společnost klade důraz na využívání progresivních informačních technologií, rychlou obnovu prostředků výpočetní a kancelářské techniky a v neposlední řadě i pravidelné proškolování zaměstnanců.

VÝCHOZÍ STAV

účetnictví vedeno v několika programech - lokální účetní SW, mzdový SW, SW pro daňová přiznání
nedostatečná podpora k SW
nepružné reakce na legislativní změny


KLÍČOVÉ POŽADAVKY

komplexní sofistikovaný systém pro veškeré agendy a procesy
pro 10 uživatelů
neomezený počet účetních jednotek
účtování různých subjektů - podnikatelská sféra, neziskové a příspěvkové org.
aktuální výkazy a legislativa
detailní přístupová práva pro jednotlivé uživatele a jednotky
možnost vzdáleného přístupu
poměr mezi výkonem a cenou ekonomického software
technická podpora k SW


ŘEŠENÍ

Na základě doporučení a následném výběrovém řízení zakoupila společnost AZ CREDIT s.r.o. v květnu 2013 informační systém PREMIER, který splňuje veškeré klíčové požadavky zadavatele. Za rozumnou cenu získala funkčnosti, které poskytují jen drahé robustní systémy. Vedle samotného software má také k dispozici profesionální služby odborné technické podpory.
 

Společnost prostřednictvím daňového poradce Ing. Dany Petržilkové poskytuje daňové poradenství a účetní poradenství.
Dále vede účetnictví, daňovou evidenci a zpracovává mzdy.

www.azcredit.cz


V této rubrice se Vám snažíme představit vybrané společnosti ze spektra našeho portfolia zákazníků a prezentovat tak komplexnost a univerzálnost software, schopného se přizpůsobit jakémukoliv oboru činnosti či velikosti zákazníka, s minimálními náklady na implementaci a provozními náklady. Produkty Premier system nahrazují větší systémy.Implementace programu probíhala ve spolupráci se společností NNB s.r.o., která zadavateli zajišťuje komplexní ICT služby. Pro práci s IS Premier bylo zřízeno zabezpečené vzdálené připojení k výkonnému serveru. Migrace dat jednotlivých účetních jednotek z původních programů probíhá průběžně během roku a nijak výrazně nezatěžuje běžný chod společnosti. Vzhledem k jednoduchosti a intuitivnosti ovládání programu bylo dostatečné úvodní zaškolení uživatelů a případné operativní dotazy jsou řešeny se zákaznickou podporou. Společnost předpokládá, že od roku 2015 již bude realizovat veškeré účetní, daňové a mzdové procesy pouze v systému PREMIER.


ZHODNOCENÍ

Společnost AZ CREDIT s.r.o. nalezla řešení, které maximálně uspokojuje jejich požadavky a spolupráce je pro všechny zúčastněné přínosná a výhodná. Firma nadále rozšiřuje počet licencí nejen pro vlastní potřebu, ale i pro uživatele z řad jejích klientů, kteří přistupují do systému vzdáleně a mají tak možnost získávat aktuální manažerské informace či pořizovat prvotní data.


ÚČETNÍ SPOLEČNOSTI VOLÍ PREMIER SYSTEM

V oboru účetních firem a daňových poradců jsou naše produkty mimořádně úspěšné, čehož důkazem jsou další noví klienti z tohoto oboru, kteří si nedávno vybrali Premier systém jako svůj nový informační či účetní systém, např.

Dańová kancelář s.r.o.
APOS- daně s.r.o.
EKONSPOL s.r.o.
Macte ANIMO spol. s r.o.
Flying accountant s.r.o.
TaxAccount s.r.o.
PROLEX Tax management, s. r. o.
Bc. Anežka Vrbová
AKONTSERVIS s.r.o.
KB Daně s.r.o.
Účetnictví a daně OSNOVA, s.r.o.
a mnoho dalšíchSpolečnost PREMIER system a.s. vznikla v roce 1998 jako ryze česká firma s vlastním know-how. Nyní je předním producentem informačních a ekonomických systémů na tuzemském trhu. Nosným programem společnosti je výroba a distribuce vlastního stejnojmenného ekonomického informačního softwaru PREMIER system pro řízení podniků a firem. Produktovou nabídku doplňují nástavbové moduly a specializovaná řešení pro firemní procesy v téměř jakémkoliv oboru. Po dobu 14leté působnosti na trhu ČR a SR si společnost Premier system a.s. vypracovala přední pozici mezi poskytovateli informačních a ekonomických systémů pro menší a střední společnosti.

Tradice a úspěch firmy je založen především na výrobě kvalitních produktů s originálním prostředím a ovládáním, na flexibilitě firmy při řešení individuálních požadavků svých zákazníků, vysoké odborné kvalifikaci zaměstnanců. Stejně tak poskytování komplexních služeb, jejich kvalita a rychlá dostupnost směřuje k hlavnímu cíli společnosti, a tou je maximální spokojenost zákazníků a osobní přístup ke klientovi. Především spokojenost našich klientů a jejich doporučování je hlavním elementem dynamického růstu společnosti a jejího portfolia klientů, které činí více než 3 500 subjektů (více než 12 tis. licencí). Naše dlouhodobé cíle jsou založeny poskytování našich produktů a služeb co nejširšímu spektru zákazníků v kategorii menších a středních společností. Budování dlouhodobého a oboustranně seriózního partnerství je další z hlavních cílů společnosti.
 
 
Sídlo společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. +420 251 614 747
Saturnova 1/1197 Fax: +420 245 005 578
104 00 Praha-Uhříněves E-mail: info@premier.cz
 
 
       
 
 
Pobočka společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. 251 614 747
Zdeňka Štěpánka 1774/25 E-mail: info@premier.cz
708 00 Ostrava – Poruba    
 
PREMIER system a.s. získal certifikát Microsoft Gold Certified Partner. Partneři Gold Certified Partner disponují nejvyšší úrovní kvalifikace a odborných schopností v oblasti technologií společnosti Microsoft. Procesy ve společnosti PREMIER system splňují přísná pravidla dle normy pro jakost ISO 9001:2015 Politika kvality PREMIER system dle normy ISO 9001:2015 Zpráva nezávislého auditora o auditu programového vybavení pro podvojné účetnictví Produkty PREMIER system jsou kompatibilní s Windows 10 Retina support - Podpora displejů s nejvyšším rozlišením až po 8K
 
Copyright © 2019 - PREMIER system, a.s.