Homepage PREMIER system
SK   EN
 
   

REFERENCE - PROFILY

CTR group, a.s.
Obor: Nemovitosti, letecká doprava a výroba stavebních hmot
Implementace: CiMS, a.s.
Dodavatel SW: PREMIER SYSTEM, a.s.
Verze programu: Premier system X4.1, verze SQL

Nadnárodní developer CTR group se přidala ke spokojeným zákazníkům PREMIER system

Společnost CTR group a.s. je stabilní a silná firma s 30letou tradicí, která momentálně podniká ve třech hlavních oblastech: v oblasti nemovitostí a developerské činnosti, v oblasti letecké dopravy a v oblasti výroby stavebních hmot. CTR group a.s. působí v pěti zemích střední Evropy, přičemž řízení celé skupiny probíhá centrálně z Prahy. Zde byl vybudován tým odvětvově specializovaných odborníků, včetně designerů a projektantů pro vývoj a realizaci veškerých stavebních aktivit skupiny.


Společnost CTR group a.s. si v konkurenci nejvýznamnějších producentů informačních systémů vybrala v polovině letošního roku právě PREMIER system a.s. a její produkt PS Enterprise X4.1.

K rozhodnutí přispěla především oceňovaná kvalita nabízeného produktu, jeho mimořádná přehlednost, bohaté funkční vybavení a ochota systém na míru přizpůsobit potřebám firmy. Součástí podepsané licenční smlouvy je tak i programová úprava tvorby definovatelných manažerských výkazů dle specifických požadavků klienta.

Kromě tradičních modulů klade společnost PREMIER system důraz především na řízení zakázek. V této oblasti může nabídnout nadstandardní řešení pro komplexní plánování a řízení projektů nejen v oblasti stavebnictví.

Implementace
Projekt bude implementován společností CiMS a.s. v průběhu následujících tří měsíců. Spuštění ostrého provozu je plánováno na první leden 2013. PREMIER system a.s. získal ve společnosti CTR Group dalšího významného zákazníka do svého rozsáhlého portfolia. Nově uzavřené partnerství je důkazem toho, že PREMIER system a.s. nabízí produkty vysoké úrovně za přijatelnou cenu pro firmy bez rozdílu velikosti či zaměření.

Společnost CTR group a.s. je stabilní a silná firma s 30letou tradicí a působí v pěti zemích střední Evropy


Obor:

Nemovitosti a developerské činnosti,
letecké doprava
výroba stavebních hmot


www.ctrgroup.cz
 
 
Sídlo společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. +420 251 614 747
Saturnova 1/1197 Fax: +420 245 005 578
104 00 Praha-Uhříněves E-mail: info@premier.cz
 
 
       
 
 
Pobočka společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. 251 614 747
Zdeňka Štěpánka 1774/25 E-mail: info@premier.cz
708 00 Ostrava – Poruba    
 
PREMIER system a.s. získal certifikát Microsoft Gold Certified Partner. Partneři Gold Certified Partner disponují nejvyšší úrovní kvalifikace a odborných schopností v oblasti technologií společnosti Microsoft. Procesy ve společnosti PREMIER system splňují přísná pravidla dle normy pro jakost ISO 9001:2015 Politika kvality PREMIER system dle normy ISO 9001:2015 Zpráva nezávislého auditora o auditu programového vybavení pro podvojné účetnictví Produkty PREMIER system jsou kompatibilní s Windows 10 Retina support - Podpora displejů s nejvyšším rozlišením až po 8K
 
Copyright © 2021 - PREMIER system, a.s.