Homepage PREMIER system
SK   EN
 
   

Docházka Premier ve společnosti Doppler s.r.o.


Záměrem společnosti Doppler, která využívá informační systém ji více než 10 let, bylo zavést do společnosti docházkový systém, který umožnil efektivněji řídit lidské zdroje. Vzhledem k nutnosti implementace a začlenění docházkového systému na stávající informační systému, byl vybrán docházkový systém Premier, jako nový modul informačního systému Premier system, což přináší výhody přímého zpracování docházky či mezd přímo v informačním systému, bez nutnosti importu z cizího docházkového systému, čímž je efektivnější případná editace či zásahy do docházkového systému.

Hlavními cílem nového docházkového systému bylo:
sledovat docházku zaměstnanců
evidence přítomnosti zaměstnance na pracovišt
jednodušší proces zpracování mezd


Implementace docházkového systému pro 100 zaměstnanců proběhla úspěšně v rychlém čase ve spolupráci se společností ID-Karta, která je smluvním dodavatelem docházkových terminálů a dalšího souvisejícího hardware.

Zakoupením našeho nového modulu docházky společnost Doppler potvrdila spokojenost s našim IS PREMIER, který už využívá několik let. Tím, že společnost Doppler rozšířila svůj stávající IS PREMIER o docházkový modul, se všechny data o pohybu zaměstnanců přenášejí přímo do informačního systému a následně do mzdového systému, čím je podstatně usnadněná práce při zpracování mezd zaměstnancům.


Zákazník
Doppler CZ spol s r.o.
jeden z největších výrobců zahradního nábytku, slunečníků a deštníků v ČR
Obor
Výroba, Velkoobchod, E-shop
slunečníky, zahradní nábytek a podušky pro zahradní nábytek
Počet licencí
12
 

Firma Doppler CZ spol. s r.o.
je dceřinou společností firmy E.Doppler & Co s.m.b.H., Schirmfabrikation, která byla založena více jak před 50 lety jako rodinná firma. Firma je jednou z největších ve svém oboru na trhu ČR a má významné postavení na evropském i mimoevropském trhu. V současné době můžete na výrobky této společnosti narazit v převážné většině obchodních řetězců a v mnoha specializovaných prodejnách a eshopech. Výrobky tohoto nejvýznamnějšího výrobce zahradního nábytku a slunečníků se vyznačují nejvyšší kvalitou.

Z počátku se firma zabývala výrobou deštníků, přibližně před 20 lety výrobou slunečníků. Na přání zákazníků přibližně před 15 lety začala firma Doppler vyrábět též podušky na zahradní nábytek a před několika lety také úspěšně i podušky pro zahradní nábytek a později dřevěný zahradní nábytek. Vlastní výrobní místa jsou v Rakousku, Německu, Čechách, Slovensku, Hong Kong( Čína ).

Společnost využívá již více než 10 let veškeré moduly informačního systému Premier system od roku 2004, kdy vybrala ve výběrovém řízení náš produkt v konkurenci další renomovaných společností. Od počátku nasazení programu jsme navázali úspěšnou spolupráci, během níž rozšířila společnost svou licenci až na současných 12 uživatelů. V průběhu spolupráce byla rozšířena i výroba

V polovině roku 2010 se rozhodla, z důvodu rozvoje firmy a vyšších nároků informační technologii, přechodu na vývojově vyšší verzi Premier systém Enterprise (SQL), který proběhl hladce a zcela kontinuálně.VYUŽÍVANÉ MODULY

Účetnictví Daňová kancelář
Obchod – fakturace Homebanking
Skladové hospodářství Finanční analýza
Výroba – kompletace Controlling
Mzdy a personalistika Docházkový systém
Majetek
Zakázky
 
 
Sídlo společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. +420 251 614 747
Saturnova 1/1197 Fax: +420 245 005 578
104 00 Praha-Uhříněves E-mail: info@premier.cz
 
 
       
 
 
Pobočka společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. 251 614 747
Zdeňka Štěpánka 1774/25 E-mail: info@premier.cz
708 00 Ostrava – Poruba    
 
PREMIER system a.s. získal certifikát Microsoft Gold Certified Partner. Partneři Gold Certified Partner disponují nejvyšší úrovní kvalifikace a odborných schopností v oblasti technologií společnosti Microsoft. Procesy ve společnosti PREMIER system splňují přísná pravidla dle normy pro jakost ISO 9001:2015 Politika kvality PREMIER system dle normy ISO 9001:2015 Zpráva nezávislého auditora o auditu programového vybavení pro podvojné účetnictví Produkty PREMIER system jsou kompatibilní s Windows 10 Retina support - Podpora displejů s nejvyšším rozlišením až po 8K
 
Copyright © 2021 - PREMIER system, a.s.