Homepage PREMIER system
SK   EN
 
   

REFERENCE - PROFILY

HAKA hydraulika
Obor: Dodavatel hydraulických zařízení a komponentů
Implementace: CiMS a.s
Dodavatel SW: PREMIER SYSTEM, a.s.
Počet licencí: 8 / Premier system X5.1

PROFIL ZADAVATELE

Dodavatel zboží a služeb v oblasti hydrauliky společnost Haka hydraulika používá IS Premier system k řízení obchodních procesů, vedení účetnictví a mzdové agendy.
Od roku 1990 firma Haka hydraulika patří v Západních čechách mezi významné dodavatele zboží a služeb z oblasti hydrauliky a nyní i techniky stlačeného vzduchu.


K řízení svých firemních procesů používá od počátku roku 2015 Premier system. Při výběru systému byl kladen důraz na rychlost a jednoduchost vytváření dokladů v oběhu zboží (objednávky, prodejky). V systému pracují kromě centrály, také tři prodejní pracoviště (Cheb, Plzeň, Karlovy Vary). Díky propojení jsou data centralizována a je k nim rychlý a efektivní přístup odkudkoliv, což oceňuje hlavně management společnosti.

V rámci dodávky bylo požadováno vytvoření modulu pro definici montovaných výrobků v okamžiku prodeje. Premier system zapracoval do prodejního procesu možnost definice sady (kusovníku) přímo při tvorbě skladového dokladu. Zákazník tak dostává na dokladu položku např. armovaná hadice, ze skladu se však odepíší komponenty.

Do budoucna se zamýšlí přechod k evidenci skladových položek pod čárovými kódy. Cílem je snížit chybovost při skladových operacích a zrychlit provádění inventur.

Implementaci a průběžnou podporu provádí partnerská společnost CiMS, a.s.
Od roku 1990 firma Haka hydraulika patří v Západních čechách mezi významné dodavatele zboží a služeb z oblasti hydrauliky a nyní i techniky stlačeného vzduchu.

Obor - Dodavatel hydraulických zařízení a komponentů

www.hakahydraulika.cz


VYUŽÍVANÉ MODULY

Účetnictví Zakázky
Obchod – fakturace Daňová kancelář
Skladové hospodářství Homebanking
Výroba – kompletace Finanční analýza
Mzdy a personalistika Controlling
Majetek Sady komponent 
 
Sídlo společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. +420 251 614 747
Saturnova 1/1197 Fax: +420 245 005 578
104 00 Praha-Uhříněves E-mail: info@premier.cz
 
 
       
 
 
Pobočka společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. 251 614 747
Zdeňka Štěpánka 1774/25 E-mail: info@premier.cz
708 00 Ostrava – Poruba    
 
PREMIER system a.s. získal certifikát Microsoft Gold Certified Partner. Partneři Gold Certified Partner disponují nejvyšší úrovní kvalifikace a odborných schopností v oblasti technologií společnosti Microsoft. Procesy ve společnosti PREMIER system splňují přísná pravidla dle normy pro jakost ISO 9001:2015 Politika kvality PREMIER system dle normy ISO 9001:2015 Zpráva nezávislého auditora o auditu programového vybavení pro podvojné účetnictví Produkty PREMIER system jsou kompatibilní s Windows 10 Retina support - Podpora displejů s nejvyšším rozlišením až po 8K
 
Copyright © 2021 - PREMIER system, a.s.