Homepage PREMIER system
SK   EN
 
   

Implementační služby

SLUŽBY A PODPORA
 
TECHNICKÁ PODPORA
 
IMPLEMENTAČNÍ SLUŽBY
 
ŠKOLENÍ KONZULTACE
 
SPRÁVA IT
 
OUTSOURCING
 

Zákazníkům nabízíme kompletní balík služeb pro instalaci a implementaci našich produktů v jejich firmě. K úspěšnému zvládnutí implementace nabízíme odborníky se zkušenostmi v oblasti ekonomického řízení firmy, metodiky a analýzy firemních procesů.

Zda těchto služeb zákazník využije je pouze na něm a my jsme připraveni splnit veškerá jeho přání a požadavky v kontextu našich doporučení a aplikace mnohaletých zkušeností. Náš implementační tým a síť implementačních partnerů má dlouholetou praxí ověřené metody a postupy pro nejefektivnější způsob zavedení informačního systému. Rovněž jsme schopni se přizpůsobit představě klienta o nasazení software a průběhu implementace.


Návrh projektu implementace, Analýza
Převod dat ze stávajícího programu (nabízíme převod dat z více než 80 různých programů)
Instalace software (včetně SQL server – v případě verze ENTERPRISE)
Implementace software (nastavování a přizpůsobování software individuálním požadavkům firmy)
Komplexní zaškolení, odborná konzultace
Návrhy účetní metodiky a firemních procesů
Úprava výstupních formulářů, optimalizace operačního systému
Poradenství pro manažerské řízení firmy za pomocí informačního software
Programové úpravy v systému PREMIER
Ukončení a vyhodnocení projektu

Potřeba a náročnost implementace závisí na velikosti firmy zákazníka, počtu uživatelů, množství firemních procesů či samotném oboru firmy.

Naše firma nepodmiňuje nákup softwaru realizací implementace v předem určeném a povinném rozsahu, jak tomu bývá u konkurence! Objem služeb pro implementaci vychází jednoznačně z požadavku a potřeb klienta, doporučení implementátora!! Jedna z hlavních předností našich produktů je jeho mimořádně intuitivní prostředí a logické návaznosti při pořizování dokladů, což minimalizuje náročnost implementace.

Hlavní výhoda - nízké náklady na implementaci produktů PREMIER system, které vychází z téměř dokonalé ergonomie programu a především jeho výjimečnému grafickému rozhraní a metody logického vnořování do potřebných funkcí, což minimalizuje vstupní náklady na implementaci pro firmu libovolného rozsahu.

Co by Vás mohlo zajímat?

Hot-line
On-line podpora
Upgrade
Hromadná školení
 
 
Sídlo společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. +420 251 614 747
Saturnova 1/1197 Fax: +420 245 005 578
104 00 Praha-Uhříněves E-mail: info@premier.cz
 
 
       
 
 
Pobočka společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. 251 614 747
Zdeňka Štěpánka 1774/25 E-mail: info@premier.cz
708 00 Ostrava – Poruba    
 
PREMIER system a.s. získal certifikát Microsoft Gold Certified Partner. Partneři Gold Certified Partner disponují nejvyšší úrovní kvalifikace a odborných schopností v oblasti technologií společnosti Microsoft. Procesy ve společnosti PREMIER system splňují přísná pravidla dle normy pro jakost ISO 9001:2015 Politika kvality PREMIER system dle normy ISO 9001:2015 Zpráva nezávislého auditora o auditu programového vybavení pro podvojné účetnictví Produkty PREMIER system jsou kompatibilní s Windows 10 Retina support - Podpora displejů s nejvyšším rozlišením až po 8K
 
Copyright © 2020 - PREMIER system, a.s.