Homepage PREMIER system
SK   EN
 
   

Správa IT

SLUŽBY A PODPORA
 
TECHNICKÁ PODPORA
 
IMPLEMENTAČNÍ SLUŽBY
 
ŠKOLENÍ KONZULTACE
 
SPRÁVA IT
 
OUTSOURCING
 

Poskytujeme kompletní IT služby, počínaje podporou jednotlivým uživatelům, přes správu počítačů a síťových prvků, až po údržbu a nastavení serverů.

Systematická správa počítačové sítě

Komplexní IT správa pod naším vedením zahrnuje:

Pravidelnou správu – IT konzultant vás pravidelně navštěvuje, provádí nezbytnou kontrolu serverů, antivirovou kontrolu, instalaci aktualizací, bezpečnostní nastavení apod., a je k dispozici zaměstnancům, aby jim pomohl či poradil.

Podporu a asistenci – pokud se vyskytne jakýkoli problém, můžete využít telefonickou nebo e-mailovou podporu. Pokud nevyřešíme problém na dálku, vyrazíme k vám v zaručené reakční době.


Dodávky hardware a software

Pomůžeme vám s výběrem a dodáním vhodného vybavení a zboží z oblasti IT, včetně spotřebního materiálu, za výhodných podmínek, a vše dodáme až k vám.
Co by Vás mohlo zajímat?

Hot-line
On-line podpora
Upgrade
Hromadná školení
 
 
Sídlo společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. +420 251 614 747
Saturnova 1/1197 Fax: +420 245 005 578
104 00 Praha-Uhříněves E-mail: info@premier.cz
 
 
       
 
 
Pobočka společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. 251 614 747
Zdeňka Štěpánka 1774/25 E-mail: info@premier.cz
708 00 Ostrava – Poruba    
 
PREMIER system a.s. získal certifikát Microsoft Gold Certified Partner. Partneři Gold Certified Partner disponují nejvyšší úrovní kvalifikace a odborných schopností v oblasti technologií společnosti Microsoft. Procesy ve společnosti PREMIER system splňují přísná pravidla dle normy pro jakost ISO 9001:2015 Politika kvality PREMIER system dle normy ISO 9001:2015 Zpráva nezávislého auditora o auditu programového vybavení pro podvojné účetnictví Produkty PREMIER system jsou kompatibilní s Windows 10 Retina support - Podpora displejů s nejvyšším rozlišením až po 8K
 
Copyright © 2020 - PREMIER system, a.s.