Homepage PREMIER system
SK   EN
 
   

Školení, konzultace, metodické služby

HROMADNÁ ŠKOLENÍ
INDIVIDUÁLNÍ ŠKOLENÍ
VZDÁLENÉ ON-LINE ŠKOLENÍ
VÝUKOVÁ VIDEA

Implementací programu nekončí proces péče o klienta ve vztahu k programu, pouze končí jedna fáze a přichází nová, odborné vzdělávání uživatelů a realizace individuálních požadavků klienta - úpravy programu.


Individuální školení, konzultace
Našim klientům nabízíme možnost objednat si odborníka/či školitel, který přijede do sídla Vaší firmy a provede požadovanou službu:
Individuální školení - Komplexní proškolení požadovaného modulu/ů a všech funkcionalit.
Konzultace - Analýzu a návrh řešení požadovaného problému v rámci funkcí programu PREMIER systém, metodické i logistické poradenství.

Objednávku individuálního školení můžete provést zde »                                    Ceník služeb PREMIER system zde »


Hromadná odborná školení
Pro naše uživatele organizujeme odborná školení na zvolená témata, která se konají ve vybraných lokalitách sídla a centrály Premier system a.s. (Praha, Ostrava) , a také u vybraných partnerů (Plzeň, Brno, Pardubice)

Cílem těchto školení je naučit uživatele efektivně využívat všech možností software Premier systém pro jeho pracovní náplň, vysvětlil aplikaci aktuální legislativy v nových verzích programu a vyškolit správce či odborné pracovníky v rámci specializovaných funkcí programu.

Školení jsou organizována převážně jako jednodenní, k dispozici je občerstvení a možnost osobní krátké osobní konzultace na závěr školení.

Seznam hromadných školení zde »Individuální úpravy na míru
Naše produkty nejsou z kategorie "krabicových software" a vychází vstříc individuálním požadavkům klienta je jednou z klíčových priorit našeho partnerství se zákazníkem. Jednotlivé požadavky jsou vždy pečlivě analyzovány, zda vychází z firemního konceptu a filosofie programu a jsou vždy předmětem individuální dohody a podmínek.

Případné náměty na modernizaci či úpravy můžete zasílat zde »
Co by Vás mohlo zajímat?

Hot-line
On-line podpora
Upgrade
Hromadná školení
 
 
Sídlo společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. +420 251 614 747
Saturnova 1/1197 Fax: +420 245 005 578
104 00 Praha-Uhříněves E-mail: info@premier.cz
 
 
       
 
 
Pobočka společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. 251 614 747
Zdeňka Štěpánka 1774/25 E-mail: info@premier.cz
708 00 Ostrava – Poruba    
 
PREMIER system a.s. získal certifikát Microsoft Gold Certified Partner. Partneři Gold Certified Partner disponují nejvyšší úrovní kvalifikace a odborných schopností v oblasti technologií společnosti Microsoft. Procesy ve společnosti PREMIER system splňují přísná pravidla dle normy pro jakost ISO 9001:2015 Politika kvality PREMIER system dle normy ISO 9001:2015 Zpráva nezávislého auditora o auditu programového vybavení pro podvojné účetnictví Produkty PREMIER system jsou kompatibilní s Windows 10 Retina support - Podpora displejů s nejvyšším rozlišením až po 8K
 
Copyright © 2019 - PREMIER system, a.s.