Homepage PREMIER system
SK   EN
 
   

Služby Premier system

SLUŽBY A PODPORA
 
TECHNICKÁ PODPORA
 
IMPLEMENTAČNÍ SLUŽBY
 
ŠKOLENÍ KONZULTACE
 
SPRÁVA IT
 
OUTSOURCING
 

Prioritou společnosti PREMIER system a.s. je profesionální poskytování komplexního balíku služeb spojených se zaváděním-implementací informačního systému, s jeho provozem-servisem, údržbou a úpravou na míru, dle individuálních požadavků zákazníka.

Našim zákazníkům nabízíme komplexní, odbornou a flexibilní zákaznickou podporu, kterou mohou využívat nejen naši klienti, ale také potencionální zájemci o naše produkty. Naše zákaznická podpora se v rámci služeb zaměřuje na tyto priority:


Prezentace - služby při výběru nového informačního systému
Naše firma registruje každého zájemce již při prvním kontaktu jako potencionálního uživatele a již v této fázi se mu snaží poskytnout maximum informací, včetně možnosti poskytnutí prezentace našich produktů osobní návštěvou jednoho z našich zkušených odborníků v sídle Vaší firmy, a to zcela zdarma.

Nalézt správné řešení pro váš podnik znamená zodpovědět mnoho otázek ze všech oblastí provozu firmy. Naši konzultanti budou společně s vámi pracovat na jejich zodpovězení. Provedou detailní analýzu Vašich potřeb a požadavků, navrhnou optimální řešení pro Vaši firmu a doporučí Vám optimální konfiguraci software i hardware.

V průběhu zkušebního provozu Premier system může i potencionální zákazník může využít telefonickou či emailovou hotline pro podporu, aniž by byl již registrovaným zákazníkem, tedy měl zakoupenou licenci.
Co by Vás mohlo zajímat?

Hot-line
On-line podpora
Upgrade
Hromadná školení
 
 
Sídlo společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. +420 251 614 747
Saturnova 1/1197 Fax: +420 245 005 578
104 00 Praha-Uhříněves E-mail: info@premier.cz
 
 
       
 
 
Pobočka společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. 251 614 747
Zdeňka Štěpánka 1774/25 E-mail: info@premier.cz
708 00 Ostrava – Poruba    
 
PREMIER system a.s. získal certifikát Microsoft Gold Certified Partner. Partneři Gold Certified Partner disponují nejvyšší úrovní kvalifikace a odborných schopností v oblasti technologií společnosti Microsoft. Procesy ve společnosti PREMIER system splňují přísná pravidla dle normy pro jakost ISO 9001:2015 Politika kvality PREMIER system dle normy ISO 9001:2015 Zpráva nezávislého auditora o auditu programového vybavení pro podvojné účetnictví Produkty PREMIER system jsou kompatibilní s Windows 10 Retina support - Podpora displejů s nejvyšším rozlišením až po 8K
 
Copyright © 2020 - PREMIER system, a.s.