Homepage PREMIER system
SK   EN
 
   

Profil společnosti

PROFIL SPOLEČNOSTI
 
PARTNERSKÁ SÍŤ
 
DODAVATELÉ
 
NABÍDKY ZAMĚSTNÁNÍ
 

Kdo jsme

Společnost PREMIER system a.s. vznikla v roce 1998 jako plně česká firma s vlastním know-how a je nyní předním producentem informačních a ekonomických systémů na českém trhu. Nosným programem společnosti je výroba a distribuce vlastního stejnojmenného ekonomického informačního softwaru PREMIER system pro řízení podniků a firem. Produktovou nabídku doplňují nástavbové moduly a specializovaná řešení pro firemními procesy v téměř jakémkoliv oboru. Po dobu 16-leté působnosti na trhu ČR a SR si společnost Premier system a.s. vypracovala přední pozici mezi poskytovateli informačních a ekonomických systémů pro menší a střední společnosti.


Tradice
Tradice a úspěch firmy je založen především na výrobě kvalitních produktů s originálním prostředím a ovládáním, na flexibilitě firmy při řešení individuálních požadavků svých zákazníků, vysoké odborné kvalifikaci zaměstnanců. Stejně tak poskytování komplexních služeb, jejich kvalita a rychlá dostupnost směřuje k hlavnímu cíli společnosti, a tou je maximální spokojenost zákazníků a osobní přístup ke klientovi. Především spokojenost našich klientů a jejich doporučování je hlavním elementem dynamického růstu společnosti a jejího portfolia klientů, které činí více než 3800 subjektů (více než 13 tis. licencí). Naše dlouhodobé cíle jsou založeny poskytování našich produktů a služeb co nejširšímu spektru zákazníků v kategorii menších a středních společností. Budování dlouhodobého a oboustranně seriózního partnerství je další z hlavních cílů společnosti.


Toho chceme dosáhnout:
nejvyšší kvalitou našich produktů
perfektním servisem, aktuální legislativou
flexibilním a nadstandardním přístupem
odpovídající cenovou politikou
nejnovějšími technologiemi


Co nabízíme
Společnost Premier system a.s. nabízí ideální řešení pro klienty, kteří hledají kvalitní produkty pro řízení společnosti s nadstandardní funkcionalitou, za příznivou cenu a především nízkými náklady na implementaci a provoz.

Svými produkty dáváme zákazníkům záruku spolehlivé a bezpečné správy jejich vnitrofiremních dat a informací. Nabízíme záruku budoucnosti našich produktů a svým zákazníkům nabízíme dlouholeté partnerství založené na vzájemné důvěře a oboustranné spokojenosti. Více zde.

Našim zákazníkům nabízíme komplexní balík služeb pro předprodejní seznámení s produktem, implementační a školící služby a dokonalou poprodejní péči, podporu a servis. Více zde.Pro koho nabízíme produkty
Nejsme vymezeni pro vybranou skupinu klientů, vyvíjíme produkty pro živnostníky i velkou firmu!! Máme komplexní řešení pro Váši firmu - bez rozdílu velikosti či oboru. Více zde.


Klientské portfolioPremier system a nezisková sféra
PREMIER system a.s. si je vědom důležité role úspěšných českých společností při podpoře nevýdělečných programů a kulturních aktivit. Bezplatně poskytuje ekonomické systémy a řešení všem školským subjektům, a tak umožňuje studentům seznámit se s kvalitním ekonomickým produktem již v rámci výuky.


Premier system a ISO 9001:2015
Procesy ve společnosti PREMIER system a.s. splňují přísná pravidla dle normy pro jakost ISO 9001:2015. Cetrifikáty naleznete zde ».
Co by Vás mohlo zajímat?

Hot-line
On-line podpora
Upgrade
Hromadná školení
 
 
Sídlo společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. +420 251 614 747
Saturnova 1/1197 Fax: +420 245 005 578
104 00 Praha-Uhříněves E-mail: info@premier.cz
 
 
       
 
 
Pobočka společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. 251 614 747
Zdeňka Štěpánka 1774/25 E-mail: info@premier.cz
708 00 Ostrava – Poruba    
 
PREMIER system a.s. získal certifikát Microsoft Gold Certified Partner. Partneři Gold Certified Partner disponují nejvyšší úrovní kvalifikace a odborných schopností v oblasti technologií společnosti Microsoft. Procesy ve společnosti PREMIER system splňují přísná pravidla dle normy pro jakost ISO 9001:2015 Politika kvality PREMIER system dle normy ISO 9001:2015 Zpráva nezávislého auditora o auditu programového vybavení pro podvojné účetnictví Produkty PREMIER system jsou kompatibilní s Windows 10 Retina support - Podpora displejů s nejvyšším rozlišením až po 8K
 
Copyright © 2020 - PREMIER system, a.s.