Homepage PREMIER system
SK   EN
 
   

Správa dokumentů


PREMIER system vyvinul modernější nástroj pro správu elektronických dokumentů, který se stane efektivním pomocníkem při Vaší každodenní práci.
Vedle původní verzi správy dokumentů tzv. „Volné dokumenty“ je k dispozici nová modernější aplikace pro správu dokumentů.


Nový modul „Správa dokumentů“, který umožňuje snadný a bezpečný přístup k Vašim firemním dokumentům, je k dispozici zatím pouze v mzdovém modulu. Do další modulů bude postupně implementován. Modul je určený pro zjednodušení a zkvalitnění správy všech dokumentů k danému zaměstnanci. V personalistice jsou ukládány dokumenty, které byly vytvořeny v programu PREMIER a exportovány do externích souborů. Automaticky jsou zařazeny k danému zaměstnanci a tříděny do jednotlivých skupin (pracovní smlouvy, výstupní dokumenty, atd...), což zvyšuje přehlednost a usnadňuje orientaci. Dokumenty lze do modulu vkládat i „ručně“ a přiřadit je k příslušnému zaměstnanci. Uživatel má tak kdykoliv k dispozici z jednoho místa všechny potřebné dokumenty k danému zaměstnanci.

Dříve tyto dokumenty měli uživatelé k dispozici pouze z adresáře partnerů přes „Vazby F12“ a to pouze pokud tyto vazby ručně vytvořili (viz obrázek).Nyní jsou dokumenty při exportu automaticky ukládány do modulu „Správa dokumentů“ a uživateli jsou k dispozici v Personalistice pod volbou „Sestavy F8“ – „Dokumenty“ (viz obrázek).Samostatný modul vypadá takto:
Hlavní výhody nového modulu „Správa dokumentů“:

snadné ovládání
automatické ukládání dokumentů při exportu
větší přehlednost
digitalizace papírových dokumentů
lepší správa dokumentů
elektronické uchovávání dokumentů a tím i úspora nákladů na tisk a archivaci
šetrnost k životnímu prostředí


 
 
Sídlo společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. +420 251 614 747
Saturnova 1/1197 Fax: +420 245 005 578
104 00 Praha-Uhříněves E-mail: info@premier.cz
 
 
       
 
 
Pobočka společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. 251 614 747
Zdeňka Štěpánka 1774/25 E-mail: info@premier.cz
708 00 Ostrava – Poruba    
 
PREMIER system a.s. získal certifikát Microsoft Gold Certified Partner. Partneři Gold Certified Partner disponují nejvyšší úrovní kvalifikace a odborných schopností v oblasti technologií společnosti Microsoft. Procesy ve společnosti PREMIER system splňují přísná pravidla dle normy pro jakost ISO 9001:2015 Politika kvality PREMIER system dle normy ISO 9001:2015 Zpráva nezávislého auditora o auditu programového vybavení pro podvojné účetnictví Produkty PREMIER system jsou kompatibilní s Windows 10 Retina support - Podpora displejů s nejvyšším rozlišením až po 8K
 
Copyright © 2019 - PREMIER system, a.s.