Homepage PREMIER system
SK   EN
 
   

Prezentace vybraných novinek chystané verze PREMIER system X5

Prezentace vybraných novinek chystané verze PREMIER system X5 Jako již tradičně je podzim v naší společnosti spojen s vrcholícími přípravami nejnovější verze systému PREMIER pro rok 2014. Nová verze má označení X5 a bude představovat významný krok zejména směrem k dalšímu zjednodušení a zrychlení práce se systémem. Podstatného rozšíření a zvýšení uživatelského komfortu se dočkaly také organizační a úkolovací funkce. PREMIER system X5 celkově našim novým i stávajícím zákazníkům nabídneme oproti stávající verzi více než stovku vylepšení.VYBRANÁ NOVINKA VERZE X5:
Navigační řádek

Jednou z nejviditelnějších a zároveň nejpřínosnějších nových funkcí, kterou se pochlubí nadcházející verze PREMIER system X5, je funkce „Navigační řádek“.


Jedná se o inteligentní funkci pro centrální vyhledávání s dvouúrovňovým našeptávačem. Uživatelé se s ním setkají napříč všemi částmi a moduly systému a příslušnými databázemi. Ať už uživatel hledá konkrétní oblast systému dokladovou řadu , (odběratelé, dodavatelé, apod.), modul, účet, položku v číselníku, nebo údaje o obchodním partnerovi, stačí do vyhledávacího řádku napsat prvních pár písmen hledaného výrazu nebo kód, který k němu máte přiřazen. Systém vám okamžitě v pop-up okně nabídne možnosti, které hledanému zadání vyhovují.

NAVIGAČNÍ ŘÁDEK PREMIER SYSTEM X5

centrální místo pro rychlé vyhledávání
zrychlí práci se systémem až čtyřikrát
je uživateli k dispozici napříč všemi moduly PS (Ctrl +F2)
obsahuje inteligentní našeptávač
nabízí dvouúrovňové kontextové menu pro okamžitý přechod k nejběžnějším úkolům, které se k hledanému výrazu vztahují.

Společnost PREMIER system a.s. vznikla v roce 1998 jako ryze česká firma s vlastním know-how. Nyní je předním producentem informačních a ekonomických systémů na tuzemském trhu. Nosným programem společnosti je výroba a distribuce vlastního stejnojmenného ekonomického informačního softwaru PREMIER system pro řízení podniků a firem. Produktovou nabídku doplňují nástavbové moduly a specializovaná řešení pro firemní procesy v téměř jakémkoliv oboru. Po dobu 14leté působnosti na trhu ČR a SR si společnost Premier system a.s. vypracovala přední pozici mezi poskytovateli informačních a ekonomických systémů pro menší a střední společnosti.

Tradice a úspěch firmy je založen především na výrobě kvalitních produktů s originálním prostředím a ovládáním, na flexibilitě firmy při řešení individuálních požadavků svých zákazníků, vysoké odborné kvalifikaci zaměstnanců. Stejně tak poskytování komplexních služeb, jejich kvalita a rychlá dostupnost směřuje k hlavnímu cíli společnosti, a tou je maximální spokojenost zákazníků a osobní přístup ke klientovi. Především spokojenost našich klientů a jejich doporučování je hlavním elementem dynamického růstu společnosti a jejího portfolia klientů, které činí více než 3 500 subjektů (více než 12 tis. licencí). Naše dlouhodobé cíle jsou založeny poskytování našich produktů a služeb co nejširšímu spektru zákazníků v kategorii menších a středních společností. Budování dlouhodobého a oboustranně seriózního partnerství je další z hlavních cílů společnosti.
 
 
Sídlo společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. +420 251 614 747
Saturnova 1/1197 Fax: +420 245 005 578
104 00 Praha-Uhříněves E-mail: info@premier.cz
 
 
       
 
 
Pobočka společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. 251 614 747
Zdeňka Štěpánka 1774/25 E-mail: info@premier.cz
708 00 Ostrava – Poruba    
 
PREMIER system a.s. získal certifikát Microsoft Gold Certified Partner. Partneři Gold Certified Partner disponují nejvyšší úrovní kvalifikace a odborných schopností v oblasti technologií společnosti Microsoft. Procesy ve společnosti PREMIER system splňují přísná pravidla dle normy pro jakost ISO 9001:2015 Politika kvality PREMIER system dle normy ISO 9001:2015 Zpráva nezávislého auditora o auditu programového vybavení pro podvojné účetnictví Produkty PREMIER system jsou kompatibilní s Windows 10 Retina support - Podpora displejů s nejvyšším rozlišením až po 8K
 
Copyright © 2019 - PREMIER system, a.s.