Homepage PREMIER system
SK   EN
 
   


TWIN S.R.O. - NOVÝ VÝZNAMNÝ ZÁKAZNÍK PREMIER SYSTEM A.S.

Obor: Přední dodavatel kompletního sortimentu dveřního kování pro všechny typy zařízení
Implementace: CIMS a.s.
Dodavatel SW: PREMIER SYSTEM, a.s.
Software/Počet licencí: Premier ENTEPRISE X5 / 19


Společnost TWIN s.r.o. ukončila podpisem smlouvy výběrové řízení na dodávku informačního systému, které probíhalo od října 2013. V konkurenci předních producentů ERP systémů zvítězil Premier system, který splnil všechny požadavky zákazníka na ERP systém i s ohledem na rozvoj a růst společnosti TWIN s.r.o. V tomto směru nabízí Premier system bezkonkureční poměr cena-výkon.


TWIN je předním dodavatelem kování pro všechny interiéry od bytů, rodinných domů, až po namáhané interiéry v kancelářských a průmyslových provozech.

Nabízí kompletní sortiment dveřního a okenního kování včetně souvisejících produktů. Jedná se o kování na sklo, dveřní zavírače, dveřní závěsy a zadlabací zámky, mechanismus oboustranného otevírání dveří ERGON, systém pro úsporné otevírání dveří COMPACK, nebo systém skryté zárubně XINNIX.. Všechny produkty značky TWIN jsou vyráběny ve vysoké kvalitě zpracování. Hlavním cílem firmy Twin je vytvořit co nejpříznivější poměr kvality a ceny tak, aby dodávané produkty oslovily a zároveň uspokojily široké spektrum zákazníků.

IS PREMIER systém ENTERPRISE nahradí stávající systém, který stál za firemními procesy několik let. V rámci implementace, kterou provádí společnost CiMS, a.s. a jejíž zahájení proběhlo v červnu 2014, se řeší zejména skladové hospodářství, prodejní management, včetně CRM, finanční řízení (majetek, finance a daně), manažerské řízení a workflow. Pro implementaci nového IS se společnost rozhodla zejména z důvodů nevyhovujícího nastavení a výstupů stávajícího řešení a kvůli nové rozvojové a obchodní strategii společnosti.

Společnost PREMIER system a.s. vznikla v roce 1998 jako ryze česká firma s vlastním know-how. Nyní je předním producentem informačních a ekonomických systémů na tuzemském trhu. Nosným programem společnosti je výroba a distribuce vlastního stejnojmenného ekonomického informačního softwaru PREMIER system pro řízení podniků a firem. Produktovou nabídku doplňují nástavbové moduly a specializovaná řešení pro firemní procesy v téměř jakémkoliv oboru. Po dobu 14leté působnosti na trhu ČR a SR si společnost Premier system a.s. vypracovala přední pozici mezi poskytovateli informačních a ekonomických systémů pro menší a střední společnosti.

Tradice a úspěch firmy je založen především na výrobě kvalitních produktů s originálním prostředím a ovládáním, na flexibilitě firmy při řešení individuálních požadavků svých zákazníků, vysoké odborné kvalifikaci zaměstnanců. Stejně tak poskytování komplexních služeb, jejich kvalita a rychlá dostupnost směřuje k hlavnímu cíli společnosti, a tou je maximální spokojenost zákazníků a osobní přístup ke klientovi. Především spokojenost našich klientů a jejich doporučování je hlavním elementem dynamického růstu společnosti a jejího portfolia klientů, které činí více než 3 500 subjektů (více než 12 tis. licencí). Naše dlouhodobé cíle jsou založeny poskytování našich produktů a služeb co nejširšímu spektru zákazníků v kategorii menších a středních společností. Budování dlouhodobého a oboustranně seriózního partnerství je další z hlavních cílů společnosti.
 
 
Sídlo společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. +420 251 614 747
Saturnova 1/1197 Fax: +420 245 005 578
104 00 Praha-Uhříněves E-mail: info@premier.cz
 
 
       
 
 
Pobočka společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. 251 614 747
Zdeňka Štěpánka 1774/25 E-mail: info@premier.cz
708 00 Ostrava – Poruba    
 
PREMIER system a.s. získal certifikát Microsoft Gold Certified Partner. Partneři Gold Certified Partner disponují nejvyšší úrovní kvalifikace a odborných schopností v oblasti technologií společnosti Microsoft. Procesy ve společnosti PREMIER system splňují přísná pravidla dle normy pro jakost ISO 9001:2015 Politika kvality PREMIER system dle normy ISO 9001:2015 Zpráva nezávislého auditora o auditu programového vybavení pro podvojné účetnictví Produkty PREMIER system jsou kompatibilní s Windows 10 Retina support - Podpora displejů s nejvyšším rozlišením až po 8K
 
Copyright © 2019 - PREMIER system, a.s.