Homepage PREMIER system
SK   EN
 
   

AKTUALITA
16.11.2010

Nová verze programu X4


Premier system a.s. nyní uvádí na trh novou verzi svého program Premier system pod označením X4.

Tato verze jen potvrzuje, že Premier a.s. klade důraz na neustálý vývoj svých produktů a nereaguje pouze na současný trend, nýbrž přináší vlastní nápady a inovace, které jeho produkty staví na nejvyšší úroveň mezi informačními systémy

Ambicí programů Premier system, není držet krok s konkurencí, ale mít vždy před ní náskok a přinášet našim uživatelům maximální přehled, rychle dostupné informace a pohodlnou práci s programem.

Co má X4 nového?

  • Nová grafika - je to více než 100 různých novinek a zlepšení, ať už zásadních či méně významných, ale již na první pohled vás uvítá nový modernější vzhled s použitím nových ikon pro jednotlivé moduly.
  • Multiscreen - v nové verzi již můžete otevírat program vícekrát v tzv. multiscreenech s vnitřním přesunem mezi otevřenými aplikacemi Premier system, bez nutnosti kombinace Alt-tabulátor.
  • Oblíbené - Premier system nabízí novou funkci Oblíbené položky, kde si klient může volit prioritní moduly a přehledy, a z jednoho místa se tak přesunul za zvolené místo v programu bez nutného klikání na úvodní obrazovku.
  • Dashboard - byla implementována zcela přelomová novinka, tzv. dashboard, což je vlastně další uživatelská plocha Premiera, kde si uživatelé mohou vkládat nejrůznější odkazy a poznámky, s operativní a rychlou nabídkou této plochy kdekoliv v programu.
  • Smartfiltry - Zásadní novinkou jsou zcela nové smartfiltry, které jsou umístěny nad každým sloupcem a umožňují moderní, jednodušší a neomezené možnosti pro filtrování sestav.
Toto je jen zlomek nových možností, které naleznete ve všech modulech verze X4, která je určena pro všechny uživatele Premier system, bez ohledu na rozsah licence a obor podnikání.

Zde můžete stručný výčet novinek verze X4. V dalších zprávách budou postupně uveřejněny detailní informace a popis jednotlivých významných novinek verze X4.

Nová verze bude pro všechny  dostupná na přelomu listopadu a prosince letošního roku.

více zde  
Další aktuality
 
 
Sídlo společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. +420 251 614 747
Saturnova 1/1197 Fax: +420 245 005 578
104 00 Praha-Uhříněves E-mail: info@premier.cz
 
 
       
 
 
Pobočka společnosti
PREMIER system, a.s. Tel.:. 251 614 747
Zdeňka Štěpánka 1774/25 E-mail: info@premier.cz
708 00 Ostrava – Poruba    
 
PREMIER system a.s. získal certifikát Microsoft Gold Certified Partner. Partneři Gold Certified Partner disponují nejvyšší úrovní kvalifikace a odborných schopností v oblasti technologií společnosti Microsoft. Procesy ve společnosti PREMIER system splňují přísná pravidla dle normy pro jakost ISO 9001:2015 Politika kvality PREMIER system dle normy ISO 9001:2015 Zpráva nezávislého auditora o auditu programového vybavení pro podvojné účetnictví Produkty PREMIER system jsou kompatibilní s Windows 10 Retina support - Podpora displejů s nejvyšším rozlišením až po 8K
 
Copyright © 2019 - PREMIER system, a.s.