IC – Czech Republic Holding si zvolil PREMIER Enterprise X8

Letos v květnu jsme byli osloveni investiční skupinou IC – Czech Republic Holding s.r.o. s poptávkou po našem informačním systému PREMIER. Přestože si tato společnost nově implementovala v roce 2021 jeden z nejznámějších ERP systémů na trhu, po ročním provoze je nespokojenost s tímto produktem přivedla právě k poptávce po našem informačním systému, který jim byl doporučen spřízněnými subjekty.

Profil společnosti:

Společnost IC – Czech Republic Holding s.r.o. je členem mezinárodní poradenské, investiční a bankovní skupiny IC GROUP. Podrobnosti o společnosti se dozvíte zde.

Klíčové požadavky:

  • Komplexní systém pro společnosti v holdingu
  • Funkčnost
  • Uživatelsky přívětivé prostředí
  • Rychlý převod na novou platformu

Řešení:

Po prezentaci našich řešení se tato společnost rozhodla dát důvěru produktu PREMIER Enterprise X8, který si zvolili jako centrální systém celého holdingu.

Pro bezpečný a bezstarostný provoz systému se rozhodli také zvolit naši službu PREMIER Outsourcing a provozují tak software na serverech společnosti PREMIER system, a.s.

V průběhu jednoho měsíce se podařilo vše připravit a úspěšně zrealizovat implementaci na takové úrovni, že na PREMIER Enterprise X8 již přešly společnosti holdingu (plátci DPH). Ostatní společnosti holdingu budou postupně na nový systém převedeny do konce tohoto roku.

Zhodnocení:

Společnost nám po dvouměsíčním provoze potvrdila plnou spokojenost. Náš produkt tak naplnil jejich představy o funkčnosti a oceňují, kromě široké modulární funkčnosti, především jednoduchost a intuitivní ovládání včetně mimořádné interaktivity v přehledech a celkové provázanosti programu.

Dle slov hlavní účetní společnosti:
„PREMIER Enterprise X8 přispěl k efektivnější práci a rychlé dostupnosti informací“.

Společnost aktuálně využívá mimo základní účetní moduly také mzdový modul a řadu nástaveb (Daňová kancelář, Homebanking, Controlling ad.) pro více účetních jednotek.