Připravili jsme novou verzi X8

Po roce opět přicházíme s novou verzí, a to PREMIER X8, která především reflektuje aktuální trendy směřující k maximální digitalizaci, automatizaci procesů a bezpapírovému zpracování dat.

Verze PREMIER X8 nabízí celou řadu novinek především pro efektivnější práci pro účetní. Například automatické rozúčtování dokladu dle časového rozlišení, hromadné zpracování daňových dokladů k platbě, automatický přenos dat z banky do účetního programu, nové mzdové položky a mnoho dalších.

S novou verzí X8 uvádíme na trh novou integraci s CRM systémem Raynet, kterou jsme vytvořili ve spolupráci se společností SCOVECO. Zdokonalili jsme komunikaci s e-shopem Shoptet a pochopitelně nová verze X8 reaguje na aktuální legislativu.

Novou verzi jsme progresivně označili PREMIER X8, neboť představuje výrazný skok ve vývoji překvapením, které pro vás naši vývojáři připravili v podobě zcela nového jedinečného produkt PREMIER AI.

Jako jediný informační systém přicházíme s vlastním řešením PREMIER AI pro vytěžování nejen účetních dokladů. PREMIER AI vám umožní rychlou cestu dokumentů z e-mailu přímo k zaúčtování, a to vše na pár kliknutí. Automaticky vloží fakturu z e-mailu či úložiště, rozpozná její údaje a zaúčtuje do PREMIERA, to vše rychle, snadno a bez chyb. Eliminace lidských chyb, překlepů, úspora času i energie je zde enormní.

Aktuální verzi PREMIER X8 si můžete stáhnout zde.