PREMIER komunikuje se Shoptetem

PREMIER nabízí automatickou online komunikaci s eshopem společnosti SHOPTET a.s. Pomocí doplňku PREMIER Shoptet propojíte Shoptet se systémem PREMIER a můžete si oboustranně synchronizovat objednávky, faktury, sklady. 

Využijte výhody PREMIER Shoptet, který vám ušetří čas, nervy a usnadní práci účetního pomocí propojení s PREMIEREM, nejrozšířenějším softwarem pro účetní společnosti.


Co je to Shoptet?

Shoptet je jeden z největších českých systémů na pronájem e-shopů. Na jeho jádře funguje více než 15 000 internetových obchodů a toto číslo neustále roste.

Doplněk PREMIER Shoptet nabízí automatickou on-line komunikaci se systémem Shoptet. Doplněk umožňuje online spojení s eshopem a vám ušetří spousty práce a starostí s hlídáním nových objednávek na eshopu, vystavováním faktur v systému, včetně výdejek.

Co doplněk dále dovede?

  • Propojit Shoptet s informačním systémem PREMIER.
  • Stahovat zákazníky a objednávky z eshopu do PREMIERA.
  • Vydané faktury stahovat do PREMIERA.
  • Aktualizuje ceny skladové karty z PREMIERU na e-shop.

Vše probíhá online a aktuální stav eshopu je při spuštění automaticky synchronizován přímo do databáze PREMIER. Není tedy nutné přenos dat ručně exportovat a importovat, jako u jiných řešení nebo prostřednictvím dodatečných služeb (FTP apod.).

Více o komunikaci se můžete dozvědět zde.